Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Székely vagy cigány férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Székely vagy cigány férfit választanál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy csak e 2 közül lehet(ne) választani,kit választanál? Miért őt és miért nem a másikat? Érveket,ellenérveket kérek!

2016. dec. 2. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyiket se!

Inkább egyedül lennék.


A székellyel semmi bajom nem lett volna, ha nem tapasztalom meg, hogy milyenek...

Rosszindulatú, zsaroló és öntelt.


A másikat meg kapásból soha az életben!

Kiharcolták maguknak az ellenszenvet...

2016. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Székelyekkel mi a bajod?
2016. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

2-es, nem fogom leírni az egész történetet, maradjunk annyiban, hogy meg akartam vele szakítani a kapcsolatot, mert elegem lett a lelki terrorjából, erre elkezdett zsarolni és fenyegetőzni.

Erre pedig nem vagyok vevő.

2016. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
2: általában hiányzik belőlük a romantika, még minimálisan is, ugyanakkor nagyon sokan éretlenek is közöttük. Vannak persze rendesek is. Ezeket tapasztaltam eddig.
2016. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
73%
Egyikkel s3m. A székelyek sokat isznak a cigányok pedig kiharcoltak maguknak az ellenszenves ahogy az előttem válaszoló mondta
2016. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindig van harmadik lehetőség, hogy egyiket sem!


De ha pl. az életem múlik rajta, akkor azt nézném meg, melyik milyen ember, és az alapján döntenék. Ez a két dolog még csak előítéletekre ad okot, ez alapján dönteni nem lehet.


Egyébként én is azt látom, hogy székelyek közt sok az iszákos, de szerencsére nem mindegyik az. Nekem kifejezetten tetszik az, ahogy beszélnek.

Cigány férfi esetén nem mindegy, hogy ez most a külsőt jelenti, és semmi mást (bár bevallom, nekem nem jönnek be), vagy a sztereotípiáknak megfelelő életmódot.

2016. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Egyiket sem.

Nyilván nem jó általánosítani, de eddig 7 székelyt ismertem, mindegyik ugyanolyan volt, így nem kezdenék velük.

A másik fele meg nálam nemcsak ellebszenvet harcolt ki, hanem utálatot is.

2016. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Cigánnyal kapásból sem.


Székelyt egyet sem ismerek, szóval az az ember függvénye.


Ha egy darab cigány és egy darab székely lenne a földön, mint opció, akkor a cigány felőlem nyugodtan felkötheti magát, a székely meg ha nem tetszik, akkor így jártunk, kihal az emberiség.

2016. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
A székely mitől más ember mint a magyar? Magyar ő is:) a cigány pedig egy másik népcsoport. Székellyel semmi bajom nem lenne, akcentussal sem.
2016. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal, amelyik megfelel az igényeimnek. Nem érdekel senkinek az etnikuma.
2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!