Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megőrjít a féltékenység

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a lány az ismerkedés fázisában egyszerre több fiúval is "ismerkedne"?

Eddig is nagyon nehéz volt eljutni vele nem egyszerű eset a lány. Túl szép szinte ellenállhatatlan. Emellett jó fej aranyos de van egy olyan rossz oldala ami megkeseríti az egész életem kábé. Szereti a fiúkat mondjuk így, előttem is folyton volt már pasija és mindig vannak többen akik épp csapják neki a szelet (mint most én) és ezt a helyzetet élvezi is.

Ezt elfogadtam mert gondolkodtam, hogyha én lennék ebben a helyzetben csak ugye lányokkal akkor valószínűleg én is ugyan ezt csinálnám.


Gyakorizok már annyi ideje, hogy tudjam most jól le leszek oltva a nők és egyes férfiak által, hogy "dehát nem vagytok együtt akkor mit érdekel mit csinál semmi közöd hozzá te bunkó már most ki akarod sajátítani elmebeteg vagy kösd fel magad". Azonban kár, hogy nem én döntöm el mi az ami felhúz és mi az ami nem. Van egy olyan érzésem hogy tegnap lefeküdt egy sráccal és ebbe majdnem biztos is vagyok. Puszta véletlenségből az unokatestvérem barátnője az egyik öribarija a csajnak, tőle is kérdezősködtem de nagyon kitérő válaszokat adott. Szerinte nekem van esélyem nála állítólag és azért randizott velem ennyit mert komoly kapcsolatot akar és engem szeret a "legjobban". Viszont akkor én minek törjem magam meg randizzak vele ennyit ha mással meg egyből lefekszik? Tudtam, hogy sok kalandja volt már és nem is érdekelt mert nekem is. De az konkrétan -TUDOM hogy nem vagyunk együtt- hogy más pasival volt teljesen kikészít az érzés szinte elviselhetetlen.


2017. jan. 15. 12:52
1 2 3
 21/21 kolosszus22 ***** válasza:

Oh, az ilyen nőcskéket hagyd a fenébe, nem érdemes az idődből pazarolnod rájuk egy percet sem. Még régebben nekem is az utamba akadt egy hasonló, az is hasonlót játszott, össze-vissza hülyített mindenkit, meg mindenkivel leállt, közben meg a pasikat szapulta, hogy szemetek és nincs normális, meg a nagy lelki traumáiról mesélt, de egyik pali karjából, a másikba ugrott. Egy darabig nyűglődtem vele, míg ki nem ismertem, aztán megszakítottam vele minden kapcsolatot és leszartam a fejét utána.

29F

2017. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!