Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megőrjít a féltékenység

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a lány az ismerkedés fázisában egyszerre több fiúval is "ismerkedne"?

Eddig is nagyon nehéz volt eljutni vele nem egyszerű eset a lány. Túl szép szinte ellenállhatatlan. Emellett jó fej aranyos de van egy olyan rossz oldala ami megkeseríti az egész életem kábé. Szereti a fiúkat mondjuk így, előttem is folyton volt már pasija és mindig vannak többen akik épp csapják neki a szelet (mint most én) és ezt a helyzetet élvezi is.

Ezt elfogadtam mert gondolkodtam, hogyha én lennék ebben a helyzetben csak ugye lányokkal akkor valószínűleg én is ugyan ezt csinálnám.


Gyakorizok már annyi ideje, hogy tudjam most jól le leszek oltva a nők és egyes férfiak által, hogy "dehát nem vagytok együtt akkor mit érdekel mit csinál semmi közöd hozzá te bunkó már most ki akarod sajátítani elmebeteg vagy kösd fel magad". Azonban kár, hogy nem én döntöm el mi az ami felhúz és mi az ami nem. Van egy olyan érzésem hogy tegnap lefeküdt egy sráccal és ebbe majdnem biztos is vagyok. Puszta véletlenségből az unokatestvérem barátnője az egyik öribarija a csajnak, tőle is kérdezősködtem de nagyon kitérő válaszokat adott. Szerinte nekem van esélyem nála állítólag és azért randizott velem ennyit mert komoly kapcsolatot akar és engem szeret a "legjobban". Viszont akkor én minek törjem magam meg randizzak vele ennyit ha mással meg egyből lefekszik? Tudtam, hogy sok kalandja volt már és nem is érdekelt mert nekem is. De az konkrétan -TUDOM hogy nem vagyunk együtt- hogy más pasival volt teljesen kikészít az érzés szinte elviselhetetlen.


2017. jan. 15. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Már bocs ,de ismerkedési fázisban azt csinákál amit akar. Nem a tulajdonod még!! Nyugodtan lepontozhatsz!!
2017. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Véleményem szerint az ilyen nő nem való kapcsolatra. Mindenki alá odafekszik, hogy eldöntse ki a legjobb? Nem érdemes tervezni vele.
2017. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Így írok neked legközelebb tanácsot
2017. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
az ilyen lány kizárólag "egy valamire" jó, és ezt mind tudjuk mi az :)
2017. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagytok egyutt, ergo azt csinal amit akar, neked csak azt kell eldontened, h bevallalod e igy is, vagy sem. Mert ha osszejossz vele akkor is feltekeny leszel, jonnek majd a gyanusitgatasok, kiakadsz ha flortol....szoval amig nem tudsz ezen az attitudodon valtoztatni, addig inkabb keress egy olyan lanyt aki masra sem nez csak rad.
2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg talslkozz vele. Veled skar jarni. Mert te tetszel a legjobban. Ha Veled nem frkudt meg le,akkor ebbol kovetkezik,h a kevesbe bejovossel foleg nem fekszik le.


Amugy meg honnsn tudod,h o nem baratsagkent ( nincs szex meg semmi testiseg) kezeli a korulotte levo pasikat? Hiaba nyomulnak,ha ot nem erdekli es kedvessegnek veszi.


Kerdezo,fel a fejjel! Te vagy a nyero nala, huzd ki magad es talalkozgass vele! Nagyon sok irigye van egy ilyen pasik kedvence nonek. Pl lanyok,vagy a korulotte levo fiuk,akivel nem fekudt le vagy nem baratkozott. Ezt tapasztalatbol mondom.

N

2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
6 én is ezt írtam,de nem tetszik neki..
2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4# Jólvan mert mégis ebbe mi volt a tanács? Gyökér


Ja és még elfelejtettem leírni valamit ami pedig elég fontos eleme a képletnek. Ha esetleg valaki érti az mondja már meg hol a logika ebben az újfajta irányzatban? Mert nem csak ennél a lánynál tapasztaltam ezt de már előtte sem volt ismeretlen ez a jelenség csak általában én voltam az aki húzza a csajt párszor majd utánam összejött valakivel. Szóval itt is az volt, hogy a lány nézett ki engem úgymond először. Már régebb óta tetszettem neki és állítólag az se véletlen, hogy többször is ugyanarra a helyre mentünk.

Ezért velem már akkor is tök más volt mint gondolom én a legtöbb sráccal, mikor például táncoltunk vagy kettesbe voltunk se engedte egyből, hogy megcsókoljam -gondolom nem akarta könnyen adni magát- és ugyanígy szex sem volt még és minden lassan halad. Oké.


De hol van abban a logika, hogy akivel tényleg akarnak valamit annak NEM engedik akivel pedig nem terveznek semmit annak meg IGEN? Tudom hogy nem a középkorban vagyunk és én nem is várom el hogy szűz legyen valaki vagy apáca de ez elképesztően irritáló és megalázó szerintem rám nézve. Jó oké értem, hogy tőlem akar valamit de ezt így kell? Ez a módja? Gondolom azt hitte ezt a kis kalandját sem tudom meg hát elcseszte.

2017. jan. 15. 13:07
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen stílussal nem csoda,hogy mással ismerkedik.
2017. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem tetszik neki.

De igaz,nincs hozzá közöd.

Sztm hagyd az a csajt békén.

n25

2017. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!