Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megőrjít a féltékenység

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a lány az ismerkedés fázisában egyszerre több fiúval is "ismerkedne"?

Eddig is nagyon nehéz volt eljutni vele nem egyszerű eset a lány. Túl szép szinte ellenállhatatlan. Emellett jó fej aranyos de van egy olyan rossz oldala ami megkeseríti az egész életem kábé. Szereti a fiúkat mondjuk így, előttem is folyton volt már pasija és mindig vannak többen akik épp csapják neki a szelet (mint most én) és ezt a helyzetet élvezi is.

Ezt elfogadtam mert gondolkodtam, hogyha én lennék ebben a helyzetben csak ugye lányokkal akkor valószínűleg én is ugyan ezt csinálnám.


Gyakorizok már annyi ideje, hogy tudjam most jól le leszek oltva a nők és egyes férfiak által, hogy "dehát nem vagytok együtt akkor mit érdekel mit csinál semmi közöd hozzá te bunkó már most ki akarod sajátítani elmebeteg vagy kösd fel magad". Azonban kár, hogy nem én döntöm el mi az ami felhúz és mi az ami nem. Van egy olyan érzésem hogy tegnap lefeküdt egy sráccal és ebbe majdnem biztos is vagyok. Puszta véletlenségből az unokatestvérem barátnője az egyik öribarija a csajnak, tőle is kérdezősködtem de nagyon kitérő válaszokat adott. Szerinte nekem van esélyem nála állítólag és azért randizott velem ennyit mert komoly kapcsolatot akar és engem szeret a "legjobban". Viszont akkor én minek törjem magam meg randizzak vele ennyit ha mással meg egyből lefekszik? Tudtam, hogy sok kalandja volt már és nem is érdekelt mert nekem is. De az konkrétan -TUDOM hogy nem vagyunk együtt- hogy más pasival volt teljesen kikészít az érzés szinte elviselhetetlen.


2017. jan. 15. 12:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
57%-os mi lenne ha eltolnád a biciklit de komolyan? Csak azért csinálod hogy fel*@ssz , büszke lehetsz magadra.
2017. jan. 15. 13:17
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig, csak az első bekezdés feléig.

Keress tisztességes lányt!

2017. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

Medig az'57%-osnak igaza van.

A masik meg hol a logika?

Akivel csak dugni akar avval miért ismerkedjen meg miért huzzak egymast.? Teged elvileg megakar ismerni,mert kapcsolatot akar,álításod szerint.

Lehet azert nem feküdt még le veled mer ugy érzi hogy csak ennyi lesz.

Es ismerkedtek,tehat tenyleg nincs hozzá közöd.

A másik,ha téged meg zavar,akkor inkább hagyd a csaj békén.

N25

2017. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Pedig*
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Oké, hogy elvileg azt csinál, amit akar, de ha valakivel komolyan gondolkozom, én nem szoktam mással lefeküdni. Volt, hogy több emberrel randiztam, de ha valakivel komoly kapcsolatot akarok, nekem kedvem sincs mással lefeküdni, inkább arra fordítom az energiám, hogy azzal az eggyel sikerüljön kialakítani egy jó kapcsolatot.
2017. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

érdekes ezek a lepontozások, na de mind1 is mert ez a gyik :)


amúgy ha lenne egy kis eszed akkor belátnád, hogy ebből a kapcsolatból (már ha lehetne majd annak nevezni) te jönnél ki szarul, mert egy folyamatos állandó rettegésből állna a minden napod.

még pedig azért mert már most féltékenykedsz, mi lenne akkor ha együtt lennétek?

azon agyalnál nap mint, hogy éppen kivel flörtöl meg kivel kavar a hátad mögött?

veszett fejsze nyele az egész sztori, az állandó féltékenységből adódó viták megennék a kapcsolatot (meg az idegeid) 1-2 hónap alatt.

voltam én is ilyen szituban, pontosan a fent leírt hölgyemény fajtájával hozott össze a sors.

nem bírta ki ha naponta legalább 5-10 srác nem nyalizott a fészbúkon a képei alatt, vagy tette neki a szépet a meló helyén.

ez egy ilyen 21. századi szülötte viselkedés, az új női generáció egy "válfaja", az ilyen lányra nem érdemes időt pazarolni, nincs értékrendje, se tartása, se agya.

2017. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora egy puha.p.öcs vagy kérdező! Itt oltasz mindenkit de ahhoz már nincs elég vér a pucádban hogy összeszedd a golyóidat és igazi férfiként elküldd a halál ótvaros re.tke.s faszára ezt a ri.ngyó.t. És nem azért mert lefeküdt mással hanem mert annyira kellesz neki mint egy sz.aro.s vécépapír de ezt ba.szi.k megmondani neked.
2017. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Na látod kérdező mindenki nekem ad igazat! Csak neked nincs annyi eszed,hogy felfogd amit írtunk!
2017. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem tudom. Én, ha tényleg komolyan gondolom valakivel, akkor már az ismerkedési fázisnál sem fekszek le mással, és nem csak azért, mert nem akarok, hanem mert nem is tudok. Egyszerre több pasival randizni sem tudok.. :D


Szerintem hagyd a lányt, ha már most ez konfliktusforrás, akkor ha esetleg elkezdenétek járni, akkor gondolom ő még ugyanúgy igényelné a körülrajongást, de ahhoz meg kinek van kedve.. Vagy Te tudnád tolerálni?


Keress egy olyat, akinek elég vagy Te, nem kell mások f_sza, illetve szép szavai..

2017. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem minek álltál be sokadiknak a sorba, ha tudod milyen a lány... aztán meg brühühü... hát így jár aki ilyen olcsó nőcskével kezd.
2017. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!