Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elítélnétek őt ezért? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélnétek őt ezért? Én mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú csoporttársam az egyetemen, aki mindig olyan lányokkal szokott kavarni a bulikon, akiknek pasijuk van. Ő szerinte ezzel csak segít a lányoknak hamarabb kilépni egy eleve halálra ítélt kapcsolatból és ha nem vele csalnák meg a párjukat, akkor megtennék mással. Semmiféle lelkifurdalást nem érez emiatt, ami szerintem nincs rendjén.


Ami a legszomorúbb, hogy ő régen nagyon rendes fiú volt és jószívű, viszont mióta őt is többször megcsalta a barátnője, akit nagyon szeretett teljesen kifordult magából és azóta csinálja ezt. Nem tudom mit tehetnék, mert mindig is nagyon jóban voltunk és nem tetszik nekem, hogy ennyire megváltozott. N/20



2016. dec. 18. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem az ilyesmi nem érdekel, nem nézném le vagy hasonlók, ha erre gondolsz. Ő most itt tart, neki erre van szüksége. Biztosan közrejátszik a sok csalódása is. Mert bár ha megkérdezik, miért csinálja, a kérdésben leírt választ adja, gyakorlatilag szerintem annyi a motivációja, hogy jelenleg nem szeretne semmiképpen sem elköteleződni és így biztosra megy. Ezek a dolgok mindig az egyénről szólnak, sose a másikról. Amit mond, az csak duma, a felszín.

Neki nincs senkije, meg gondolom, nagykorú is, így senkinek nem tartozik elszámolással arról, hogy kivel fekszik le.

2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, és nem tehetsz semmit.

Szerintem jól teszi!

2017. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!