Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék, hogy kibéküljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
A párommal 2 eve vagyunk egyutt, es osszevesztunk azon hogy nem volt kepes ram nezni, mikor az nap megigerte. aztan egesz hetvegere nem beszeltunk es mar jovo heten en mentem utana az este kiderult, hogy mas lannyal aludt nem tortent de egyutt aludtak es nem tud a szemembe nézni. masnap hazamentem mert rettenetesen erintett, felhivtam ejjel es masnap megbeszeltuk hogy visszahiv, de semmi nem keresett hiaba irtam sms-t is. Tegnap visszatertem es felkerestem mert nagyon hianyzott meg akarom oldani, es o elmondta hogy penteken hazament es nem birta ezert inkabb visszatert a koliba es megerkeztek a baratai elvittek ot kocsival haza és ott lefekudt egy masik lannyal. az a baj hogy en nagyon szeretem, ha hulye vagyok ha nem, es azt mondta szeret de máshogy es ne erjek hozza..... annyit igert hogy szeptemberben megkeres, addig hagyjam.... Mit tehetnek?? szeretem, es vele akarok elni és tul akarok lenni ezen....Segitsetek, mit tegyek?
2016. máj. 11. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ezután is visszafogadod címeres barom leszel. Azzal csak magad alázod meg ha ezután is vele akarsz lenni.
2016. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rád nézni? Pontosan mit értesz ez alatt?

És ő mit képzel? Hogy te szeptemberig vársz, és addig ő szépen elhentereg mindenkivel? Szeret de máshogy? Akkor csak barátként? Ha barátként, akkor lepj túl! Sajnos ezen nem tudsz változtatni.

2016. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem csak aludtak, nyugodj meg :)))))
2016. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!