Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bűntudat gyötör, már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudat gyötör, már csak a gondolata miatt is. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy hosszú párkapcsolatokban jönnek csábítások, amiket le kell győzni. Hát, nekem maga a konkrét csábítás nem jött, csak gondolati szinten. Vonzódom egy férfihoz, kizárólag szexuális szinten, de ezt sosem emelném át a gyakorlatba, nem nyomulnék, nem kezdeményeznék, semmilyen formában nem szeretném neki jelezni.


De már maga a gondolat is bűntudatot okoz. Sosem csaltam meg senkit, a párom meg főleg nem szeretném, nagyon szeretem, már tervezgetjük az esküvőt, nászutat, együtt élünk két éve, tökéletes pár, tökéletes apajelölt, tökéletes mindenben. Az ágyban is, mellesleg, szóval nem a hiánytól van ez. Simán csak rápörögtem egy kollégára.


Hogyan tudnám ezt elnyomni, vagy valami? Iszonyűan gyötör a bűntudat, már csak a gondolatért is.


2016. jan. 20. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezeld az emberi intelligenciáddal ezt a vágyat. Agyban eldöntöd, hogy megéri vagy nem éri meg azt eldobni ami jelenleg van. Nekem is volt hasonló problémám de nem éri meg egy rövid élvezetért eldobnom az igazi boldogságomat.

Büntudatot meg ne érezz csak ha megteszed.

2016. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy megprobalod elnyomni. Az erzest nem lehet kikapcsolni, mivel osztonos.


Azt tudod tenni hogy fejben tartod hogy ez termesztes dolog es megvarod amig elmulik magatol.

2016. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetes hogy vonzódunk másokhoz a kérdés hogy ezt miként reagálod le.Általában akkor szokott előjönni hogyha vmi nincs rendben a kapcsolatban,stressz az esküvő miatt,unalom,izgalom hiánya,megszokás,tudat alatt félsz elkötelezni magad bár ez csak tipp ne vedd magadra.Ahogy az előző írta ne nyomd el mert csak rosszabb lesz,éld meg de csak fejben,fantáziába még senki nem halt bele,mások is szoktak fantáziálni és ezt a pluszt vidd át a kapcsolatodba.Kerülnöd kell ha lehetséges,esetleg ő tud a te vonzalmadról és ha igen mi volt a reakciója?
2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem tud róla. Nős, és vagy 20 évvel idősebb nálam, nagyon remélem, hogy ha ez esetleg valamilyen rejtélyes módon a tudtára jut, akkor max egy mosollyal elintézi, és nem kerülök kínos helyzetbe emiatt.
2016. jan. 20. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy vonzódsz másokhoz, emiatt ne legyen bűntudatod. Csak legyél biztos benne, hogy nem akarsz félrelépni, és lehetőleg kerüld a kísértéshez vezető helyzeteket.
2016. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!