Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Foltos az alsónadrágja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foltos az alsónadrágja. Megcsalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy éve vagyok együtt a barátommal, szeretem, azt mondja, ő is szeret.

Tegnap mosáshoz dobáltam be a cuccokat a gépbe, amikor észrevettem, hogy az egyik alsónadrágján belülről fehér, száraz apró foltok vannak.

Kétségbe vagyok esve. Vajon megcsal? Vagy csak lehet, hogy éjszakai magömlés? Azt mondja, hogy nem csal meg és valóban feddhetetlen, mert nincsen semmilyen bizonyítékom ellene.

Szerintetek szóvá tegyem neki? Tudom, hogy nagyon ki fog akadni, nem az első eset lenne, hogy "féltékenykedem", de ez most akkor sem hagy nyugodni...



2016. okt. 27. 17:22
1 2
 11/14 H_Vivien ***** válasza:

Anyám, hogy ez komolyan eszébe jut egy nőnek. Döbbenet!

Ezer oka lehet annak hogy foltos a nadrágja. Lehet, hogy rádizgult és attól lett foltos. Lehet, hogy látott valamit és az izgatta fel. Ha abban aludt lehet, hogy olyat álmodott, amitől felizgult. Ilyen sok időd van fantáziálni? Keress valami elfoglaltságot, ne a pasid szennyes gatyáiban turkálj.

2016. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, tényleg elképzelhető, hogy megcsal.Nálam hasonló a helyzet, csak engem meg a barátnőm vsal meg szerintem. Nem csalta.eg soha, de elhatároztam , hogy meg fogom csalni, de csak yam csajjal, akit szintén megcsaltak..Keress, ha gondolod! Álljunk bosszút mindkettőert!
2016. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az egyik este beszeltem vele errol es azt mondta, hogy ez almaban keletkezik es esze agaban sincs megcsalni :)
2016. okt. 31. 09:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Téged sem az eszedért szerethetnek. Nyilván ha valaki meg csalja a párját akkor nem fogja bevallani és azt fogja mondani hogy nem csalja meg. De mivel a pasid tudja hogy egy féltékenykedő hülye vagy, akkor nyilván megmosná a farkát ha esetleg megcsal, hogy még véletlenül se vedd észre
2016. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!