Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mi lehet a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lehet a baj, megcsalhat?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, a párom 31,lassan 1 éve, hogy eggyütt élünk.Elején nem is volt semmi baj köztünk, de az utobbi másfél hónapban nem is szeretkeztünk eggyáltalán, se petting, se semmi..Én próbálkoztam nála, de mindig visszautasított.Most volt a vizsgaidőszak az egyetemen, eddig erre hivatkozott, hogy tanulnia kell.A suli(levelező) mellett dolgozik, de az se megerőltető.Tegnap mikor odabújtam volna, már reflexszerűen mondja előre, hogy fáradt, már úgy elfáradt..Megcsalhat??Van ilyen időszak a férfiaknál?Hogy kevésbé kívánják a szexet?Mert beszéltem vele, állítólag ugyanúgy tetszem neki, mint rég, de már arra sem emlékszem, hogy mikor csókolt volna meg.Ráadásul ő féltékeny rám..Valaki ha esetleg tudna mondani valami hasznosat, tapasztalat,bármi...:((

2013. jan. 29. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenkinél van olyan időszak,amikor kevésbé/egyátalán nem kívánja a szexet.beszélgess vele,lehet,hogy csak túl stresszes.hagyd mérgelődni,hallgasd meg a baját,és akkor talán feloldódik.nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni
2013. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bárcsak így lenne, mert mondja hogy szeret,és érzem is..de az ördög sosem alszik.igen elég sok stressz éri őt/minket.remélem idővel ez változni fog,türelmesnek kell lennem.tudom nem mindenki egyforma,de annyi megcsalásról hallottam, meg éltem át sajnos..
2013. jan. 29. 14:48
 3/10 menta34 ***** válasza:

Van olyan fáradtság, amikor nem kell a szex. De másfél hónapon keresztül kizárt, szóval valami ok biztosan van. A megcsalás csak egy a sok lehetőség közül, amihez a megcsalás ténye még kevés is! A félrelépők jelentős része otthon is teljesít, talán csak akkor nem ha úgy szerelmes a másik nőbe. Sokkal inkább kéne azt átgondolni, hogy pl. te változtál-e? elhízás? hülye példa de mondjuk büdös a szád?:D netán neki vannak potencia gondjai, de volt már itt olyan tipp is, hogy elkapott valamit és amíg kikúrálja magát addig önmegtartóztat:)


Én a helyedben vennék potencia növelőt (van recept nélküli is) és egy fél adagot belecsempésznék a kajájába/italába..... :)

2013. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
..nem hiszem, hogy velem változott volna valami is..bár néhány kilót leadtam az utobbi időben,de ez alig észrevehető.csinosnak tartom magam, tudom kik voltak az előző barátnői.az én párom kimondottan jóképű,szálkásan izmos, kockahas stb..az exei inkább ducinak mondhatók...azt mondta még legutóbb is h én vagyok az eddigi legszebb barátnője..nem tudom,nem értem ezt az egészet.
2013. jan. 29. 15:04
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon tanácstalan vagyok és elkeseredett,mert tényleg próbálkoztam,és ez a sok visszautasítás engem is tönkretesz úgyérzem
2013. jan. 29. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs! Megunt :-P Bár ha belegondolok egyszer az egyik bnővel előfordult, hogy kihagytam a szexet, amikor lehetőség lett volna rá ... azt hiszem szándékosan ... de lehet őt is már untam akkor és azért nem esett volna jól a negyedik menet aznap ...


38/F

2013. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy 22 nő vagyok a párom 26. 3,5 éve együtt vagyunk (2,5 éve együtt élünk) Nálunk pont fordítva van. Én vagyok az aki mindig vissza utasítja, pedig igazából akarom a szexet és nagyon kívánatosnak tartom ahogy korábban is de a testem nem akarja.... úgy értem hogy nem izgulok fel szinte egyáltalán , pedig izgató az amit csinál de valahogy a teste ki*szik velem vagy nem tudom... és ez sajnos már egy éve így van nálunk. szerencsére ő megért engem és tudja mi van, volt hogy havonta csak 1x (vagy még annyi se szeretkeztünk) szerencsére az elmúlt 1 hónapban mintha javulna ez a dolog... És imádom szeretem a párom, sose csalnám meg és még is vissza utasítottam. És még mostanában is sokszor van ilyen. Szerintem ne aggódj megcsalás miatt (ha olyan a párod akiről egyébként nem képzelnéd ezt el) akkor tuti, hogy más áll a háttérben, mint nálunk. ha viszont nem javul 1-2 hónapon belül akkor viszont menjetek el egy szexuál pszichológushoz, ő majd tud segíteni.
2013. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ az előző válaszadónak!Nem így ismerem, hogy megcsalna.Beszéltünk ezekről a dolgokról, azt mondta adjak időt neki, meghogy másnál is van ilyen, ez nem egyedi eset. Nagyon őszintén tudunk beszélgetni, nagyon mély a kapcsolatunk, megbízik bennem. Csak egy kicsit kétségbe estem, és mostanába csakis ezen gondolkodok, hogy mi a probléma velem, vele, vagy esetleg kettőnkkel..Remélem idővel rendbejön a dolog, csak ebben bízok.köszönöm!
2013. jan. 29. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy megcsal.Mi a párommal közös megbeszéléssel elhagytuk a sexet egy két hónapra,mert túl sok stressz ért minket és egyszerűen nem volt összhang kettőnk között sex közben,én túl hamar élveztem el ő meg egyáltalán nem.Ez kudarcot okozott és most szüneteltetjük a dolgot.Valószínű majd ha elmúlik a sok gond a fejünk felől /költözködés,munkahely keresés,gyereknek ovi keresés/ és lenyugodtunk akkor ismét egymásra találunk.Szóval van ilyen,csak türelem és ne erőltesd,várd meg amikor ő kezdeményez.Egyébként ha simogatod szeretgeted az biztos jól esik majd neki.Mond neki hogy nem akarsz semmi folytatást csak érezni szeretnéd őt.
2013. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen várni fogok, mert amúgy is úgy gondoltam, hogy ha túl rámenős vagyok, mármint veszekedni nem akarok semmiképpen, azzal csak rontanék a dolgon!Tudom, nem szép dolog, mert most tényleg át tudom érezni más hasonló helyzetét, de legalább bíztató, hogy nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni, hogy van még jövőnk!
2013. jan. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!