Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről ti mit gondoltok? Sztetek is megcsalhat?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van egy lassan 3 éves kapcsolatom és voltak ugyan viták,kisebb szakítások,de mindezek még az elején és én úgy érzem,hogy mostanra vált valóban éretté és komollyá a kapcsolatunk!Egy osztályba járunk,így emiatt is voltak a bajok,de mára már ezt is megszoktuk és tudjuk kezelni a helyzetet!

Még nyári szünet előtt történt az,hogy egyik napról a másikra elkezdett két csaj köszöngetni a barátomnak a suliban!Az elején még nem is nagyon zavart,hisz természetes dolog lenne,de amikor rákérdeztem,hogy honnan ismeri őket,a barátom csak azt felelte,hogy nem ismeri őket és amúgy is a csajok köszönnek neki,és nem tudja,hogy miért?Jó ezt így évvégén még többször megkérdeztem tőle,de mivel minden egyes alkalommal ugyan azt a választ kaptam,hagytam is a dolgot!

Aztán jött a nyári szünet,ekkor ugye bár semmi baj nem volt!

Aztán tegnap elmentem mosdóba és a barátom egyedül maradt,erre amikor kijövök csak azt hallom,hogy beszél valakivel,de akkor el is ment!Aztán kérdezem,hogy kivel beszélt és az egyik csaj ment oda hozzá,mert megkérdezte,hogy mizujs vagy legalábbis a barátom ezt mondta!

Ma meg elment mellettünk az a két csaj és nem is köszöntek a barátomnak meg semmi,de bezzeg tegnap amikor egyedül volt,akkor odament hozzá!

Teljesen tanácstalan vagyok!

Nagyon félek,hogy elveszítem,mert nagyon szeretem és nem is tudom róla elképzelni,hogy megcsalna,de ez a helyzet mégis olyan furcsa!

Ja és amikor mondom meg kérdezgetem a barátomat,hogy megcsalsz vagy tetszik a csaj vagy valami,akkor mindig azt mondja,hogy nem tetszik rajtam kívül senki meg,hogy hogy merek olyan feltételezni,hogy ő megcsal engem,hisz teljes szívből imád engem?De ma is olyan furcsa volt,egész nap le se szarta a fejem és amikor rákérdeztem,akkor azt a választ kaptam,hogy elege van a suliból!

Na most szerintetek mit lépjek?

Gondoltam arra is,hogy beszélek a csajjal,de az meg olyan megalázó lenne számomra és azt nem akarom!

Kérlek segítsetek!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. szept. 3. 15:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,de köszi annak aki elolvassa és értelmes választ ad rá!
2009. szept. 3. 15:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdeklődnek is a csajok utána, nem biztos hogy ő belemegy bármibe is, meg vannak olyan beszélgetős csajok. Szerintem ne beszélj a csajokkal, legalábbis ne vond őket kérdőre. Ha a barátod nem akarja úgysem lesz semmi.
2009. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
szerintem túlreagálod. túl sokat látjátok egymást szerintem.
2009. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne idegesítsd ezzel a barátod, tipikus házisárkány eset. Én se szeretném, hogy a paranoiás barátnőm minden lányt el tegyen láb alól aki köszön nekem. Vagy ha ettől biztonságban éreznéd magad, a suliban a 2 csaj előtt jóóó feltűnően simogasd, puszilgasd a barátodat :) Hmmm, azt énis szeretném.. :) Szóval az elég egyértelmű utalás lenne
2009. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy megcsalna, csak lehet arra kiváncsi hogy rajtad kivül kellene e másnak is.Bizzunk benne hogy nem lépi át a határokat.De azt mondják, az a pasit lehet "elvinni" aki hagyja magát.Szóval: laza lelki tartás én ezt tanácsolom.
2009. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

szerintem a helyzet:

a csajok: minimum az 1iknek bejon es nyomul is ra

a baratod: le se xarja oket, szeret teged es huseges de az agyara mesz az allando kerdezoskodessel, bizalmatlankodassal, feltetelezesekkel. senki nem szereti ha folyton ellenorzik, mindentt szamon kernek tole. es foleg ha alaptalanul vadoljak. ami a orssz kedvet illeti, egyszeruen rossz napja volt, nem kell mindent magadra vegyel. 90% hogy semmi koze nem votl hozzad vagy a csajokhoz az egesznek. ha mar 1szer azt mondta h nem erdeklik a csajok, ne faggasd, ezutan is csak azt fogja mondani, de ideges lesz tole.

te: tulreagalod. bizz benne. bizz magadban. veled van, teged valasztott, teged szeret. en a helyedben jol lesmarolnam a csajok elott :p

2009. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A srác szeret téged! Nem fog megcsalni! H a veled jár akkor nem mással fog smárolni hanem veled!

De valahogy tényleg hagyd abba a féltékenykedést! Mert a pasik nagyon nem szereteik! Tapasztalat! Több kapcsolatom ment így tönkre! :S

2009. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!