Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat a férjem a tesómmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a férjem a tesómmal ennek alapján?

Figyelt kérdés
a férjemmel a minap beszélgetünk és már egy ideje féltékeny vagyok a tesómra aki nagyon kelleti magát minden férfinak ahogyan az enyémnek is,aamugy neki is van gyeremeke meg férje,szóval azt mondta a férjem hogy bejjön neki mint nö!és hogy akkár mien jó csajt lásson az utszán vagy bárhol az nem érdekli csak én meg a tesóm és nem tudja hogy mi de valami vonnza hozzá engem szeret meg minden de öhozzá meg vonzza valami mit tegyek segitsetek
2016. ápr. 10. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Valaki ugyis fogja írni, szóval leszek én: Swinger/hármas/gruppen?
2016. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogadd el v. szenvedj miatta! Te döntésed.
2016. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-esnek swinger, hármas jó megoldás
2016. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nekünk kell engedélyeznünk, vagy mi van?


A másik: utszán???

2016. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es


eredetileg "uccán"-t akart írni, de úgy gondoltan az nyelvtanilag nem helyes XDD


amúgy szerintem is közös "buli" kellene, vagy ha neked az nem tetszik, akkor hagyd, hogy kettesben intézzék el, elvégre családban marad... :)

2016. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egész nyelvtanilag helytelen.
2016. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy ti mekkora parasztok vagytok !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. máj. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!