Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a tesómmal?

Hogyan béküljek ki a tesómmal?

Figyelt kérdés

A tesóm nagyon vallásos, és mivel nem egyeznek a nézeteink nagyon megromlott közöttünk a kapcsolat. Mióta megtudta hogy már nem vagyok szűz, pedig még nem is vagyok házas azóta kb szóba es áll velem, és nagyon rossz érzés. :S

Imádtam őt, a legjobb tesó volt, de mióta csatlakozott ehez a hitgyülihez teljesen megőrült. :S


(Hitgyülisek kíméljenek) Már elégszer halgattam a tesómtól hogy a pokol tüzében fogok égni örökre, meg a többi hülyeség.


2014. aug. 28. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

*Már elégszer halgattam a tesómtól hogy a pokol tüzében fogok égni örökre


Érdekes ez a szöveg, már csak azért is, mert egyetlen embert nem találtam aki nekem ott ezt mondta volna tizensok év alastt:D De tényleg, pedig nem is vagyok piskóta, és elég sokat bukdácsoltam is:DD


Nekem mindig csak ennyit mondtak, ha már itt tartunk, légyszi add át a hugodnak:


Ha 7x-te el is esik az igaz, akkor is feláll:)

2014. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
akkor a testvéred nincs teljesen tisztában a dolgokkal attol még hogy te nem vagy vallásos ugyan úgy kéne bánnia veled mint egy vallásos ismerősével csak talán nem azonnal azzal kellenne kezdenie a beszélgetéseiteket hogy a pokol tüzében fogsz égni szerintem magyarázd el neki hogy ne azonnal ilyenekkel bombázzon mert ettöl "megrémülsz" és ez nem fog segíteni és szerintem ne minden hitgyülist a testvéred alapján ítélj meg mert nem mindenki olyan mint a testvéred. :) szurkolok hogy kibéküljetek ( és ezt egy hitgyülis mondta) :P
2014. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 Inkább annyit mondjon neki, hogy amit csinál, az sima mezei ráolvasás a másik ember jövőjére, amennyiben a "ha" szócska nincs benne.


pl:


Ez sima ráolvasás: Már elégszer halgattam a tesómtól hogy a pokol tüzében fogok égni örökre


Nem Istentől származik.


Ez nem ráolvasás:


Ha nem tartod be Isten törvényeit el fogsz kárhozni.


Ez Istentől származik.


Ugye milyen apró különbség, és mégis két teljesen más forrásból származik, pedig nagyon hasonló 2 db betü difi

2014. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!