Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Foltos az alsónadrágja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foltos az alsónadrágja. Megcsalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy éve vagyok együtt a barátommal, szeretem, azt mondja, ő is szeret.

Tegnap mosáshoz dobáltam be a cuccokat a gépbe, amikor észrevettem, hogy az egyik alsónadrágján belülről fehér, száraz apró foltok vannak.

Kétségbe vagyok esve. Vajon megcsal? Vagy csak lehet, hogy éjszakai magömlés? Azt mondja, hogy nem csal meg és valóban feddhetetlen, mert nincsen semmilyen bizonyítékom ellene.

Szerintetek szóvá tegyem neki? Tudom, hogy nagyon ki fog akadni, nem az első eset lenne, hogy "féltékenykedem", de ez most akkor sem hagy nyugodni...



2016. okt. 27. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom.


Esetleg maszturbált egyet?

Vagy felizgult rád és előváladék jött neki?


Szegény pasi basszus...

2016. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak ő tudhatja, de nem hinném, hogy megcsalásról van szó.


Ne féltékenykedj és hisztizz, mert a végén bevonzod, amitől a leginkább tartasz!

2016. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Én imádom a féltékenykedő nőket :)

Imádni valóak, ahogy letámadnak a detektíveket megszégyenítő összeesküvés elméletükkel. Aztán én szétröhögöm sokszor magam, mert annyira nevetségesek ezek a gyanúsítgatások, ők meg mindig azt hiszik, hogy igazuk van, és azért nevetek.

Aztán a végén mindig elmondom, hogy "mivel nem vagyok egy főnyeremény, és mert csak te vagy az egyetlen idióta akinek bejövök, ezért biztos lehetsz benne, hogy nem csaltalak meg XD"

2016. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, bárcsak a barátom is így reagálna...
2016. okt. 27. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmiképp ne említsd neki,inkább titokban figyeld a jeleket,de ne szólj semmit
2016. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, nincs jel. Belenéztem a telefonjába is már, nincsen semmi... Közös barátunk, aki vele egy helyen dolgozik, ő is azt mondja, hogy biztos, hogy nem csal meg... csak ezt az alsónadrágos sztori nem hagy nyugodni.
2016. okt. 27. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is foltos ha kiverem, hiàba törlöm meg zsepivel, utàna még szivàrog és foltot hagy... Ha éjszakai magömlés akkor még kiverni sem kell. Addig jó amìg ez és nem màs miatt van gatyafolt :)
2016. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
es elmondanad hogy lehet megcsalni gatyan keresztul? pasi helyeben elgondolkodnek hogy veled maradjak-e
2016. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
rossz kategóriába írtál! ez a FELNŐTT párkapcsolatok! Ajánlanám az óvodai problémák-címűt...
2016. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Kék szeme van? Mert akkor tuti!!!
2016. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!