Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat amég távol van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat amég távol van, vagy beteges ostobaság ezt hinni?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a leírás, ezt előre elmondom.

Kb 1 éve jöttem össze azzal a lányjal akivel most is járok. Tavaly elment 1 táborba programszervezőnek és ott összejött valakivel az utolsó éjszakára (1 éjszakás és akkor még nem jártunk csak ismertem). Most nyáron szintén elmegy ugyanabba a táborba és kicsit tartok tőle hogy ugyanúgy végződik majd.

Hogy miért félek ettől? Amióta járunk, rájöttem arra, hogy ha iszik a lány, nem tudja teljesn kontrolálni magát. Ez megesett párszor az év alatt, volt amikor ott voltam leállítani, volt amikor nem. Ebből megbántás, másnap a szokásos "én nem akartam de nem tudtam levakarni" szöveg jött és a "bocsáss meg többet nem teszem". De ismét megtörtént egy 2-3 alkalommal.

A tábor utolsó pár napja nagyjából szórakozás, ivás, stbstb és tudom hogy ha iszik abból nem mindig sül ki jó. Próbálok teljesn megbízni benne, de ilyen körülmények között ez nehéz. Így a kérdésem, megbízzak benne? Mert hinni akarom hogy nem csinál ostobaságot mert tudom hogy szeret, de az ital és a "nincs itt a párom szabadság van" érzés a hatalmába kerítheti így nehéz hinni, hogy minden jó lesz. Ti mit gondoltok? Felesleges, ostobaság aggódni ez miatt? Vagy van okom kételkedni a hűségében?



2012. júl. 1. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy 2-3 megcsalás után hogyan tudsz benne bízni. Ha inni fog, akkor simán elképzelhető, hogy újból megteszi.


Ne haragudj, de ha szeretne, akkor nem csalna meg akár iszik, akár nem, akár ott vagy, akár nem.

2012. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki nem felel a saját tetteiért, az egy kapcsolatra sem elég érett.
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Undorítónak találom az ilyen kifogásokat, hogy "Jaj, ha iszom nem tudok ellenállni, meg levakarni...". Ez NEM kifogás! Én is voltam már berúgva elég keményen, és lett volna rá alkalom, hogy ilyenkor más lányokat megdönthessek, de mégsem tettem... sőt, semmit sem tettem, mert van annyi eszem, hogy egyrészt nem csalom meg a barátnőmet, másrészt ha szeretem, akkor pedig főleg nem. Ugye milyen érdekes? Be kéne vallanod magadnak, hogy az a lány, akit a "barátnődnek" tartasz, ribanc, és pont.
2012. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

érdekes, én a páromról áradozom részegen... két és fél éve vagyunk együtt, de még csak fel sem merült bennem, hogy megcsaljam, se józanon, se részegen, nem értem, hogy minek vagy még egyáltalán vele, nem tisztelt téged, és elég valószínű, hogy meg fog csalni a táborban... ezt akárki megmondaná, de én már annál a "pár" alkalomnál kidobtam volna, ha szeret, a részegség nem kifogás!

19L

2012. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát már többször megcsalt egy év alatt, és most azt kérdezed, van-e okod kételkedni a hűségében? Van okod. Jöhet a következő kérdés.
2012. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is szeret, akkor sem kifogás. A minimum, hogy annyi tiszteletet megadok a másiknak, hogy ha már meg akarom csalni, hogy tisztességesen véget vetek a kapcsolatnak, és nem húzom a drága idejét. Ennyi gerinc kéne, hogy legyen mindenkiben...
2012. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy annyi, hogy ne igyon, ha tudja, hogy ilyenkor nem bír magával, csak ha biztonságos helyen van.
2012. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 menta34 ***** válasza:
menj utána arra az estére... :)
2012. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akkor is csinál hülyeséget, ha ott vagy, akkor miért ne csinálna, ha nem is vagy ott?
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!