Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy képes valaki leélni akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki leélni akár 10 évet is úgy egy nővel hogy megcsalta a felesége?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 15:14
1 2
 11/18 Titusztitusz ***** válasza:
8%
Sokféle pali van a világon...És van az ilyenektöl ezerszer szánalmasabb figura is...Amelyik,pl.arra élvez,ha OTT,ELŐTTE izélik a feleségét mindenféle kanok...Akár egyszerre kettő,három is...És akkor te meg kérdező ILYEN DOLGOKON értetlenkedel,hogy miként tud egy ürge továbbra is együttélni olyan asszonnyal,aki megcsalta? Elég óvodás szintü ez a kérdés...Főleg ebben a mai,magábol már teljesen kifordult világban...
2016. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én odafigyeltem a kapcsolatomra és én ugy tudtam abban a hiszemben voltam hogy jól müködik, és egyszer csak szembesültem hogy évek óta megcsalnak..Ugyhogy ezer egy dolog előfordulhat ebben a témakörben. Most erre mit lehet lépni, most nyitott házasság ennyi. Pár évvel ezelőtt én is kiakadtam volna ilyenen, és a sors mást dobott. Ugyhogy van olyan is hogy jól müködik minden, és mégis megcsalnak, nincs előjel semmi, se veszekedés, semmi, odafigyelés van. Azt hiszed minden rendben és évek mulva szembesülsz vele, hogy még sincs rendben.
2016. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Visszakérdezek: hogy képes valaki akár 10 évet monogámiában leélni szabad akaratából? (tehát, nem az egyházi, ügyviteli, szomszédokakarata, hitel, stb kényszerítésre)

A szerelem állítólag nem tart örökké, csak néhány esetben.

2016. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem kell ilyeneken rágodni,mert utánna arra gondol az ember hogy azzal a szájjal csókol a nő amivel épp előtte cumizhatott.Ettől jobb lesz?Ezen rágodni.Vagy túllép az ember megbocsát vagy örökké eheti a kefét.A félrelépés az kommunikációs zavar egy párkapcsolatban.Vagyis el kell gondolkodni ,javítani rajta különben magányos elvált emberek országa leszünk.De fel lehet tenni a kérdést fordítva is hogy képes valaki a férje mellett maradni ha az megcsalta.
2016. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 teelapo válasza:

Tudom, nagyon "extrém" a véleményem, de a "megcsalás" nem olyan nagy kaland (már a szót sem szeretem), és ahogy valamelyik válaszoló írta, semmi sem fekete/fehér. Egy rövid egy-estés félredugás talán kisebb jelentőségű, mint egy hosszú de esetleg még szex nélküli plátói másik barátnő.


É a "megcsalás" fokozatainak fogható fel a

- nézegetem az idegen csajokat. Esetleg akkor is ha a barátnővel/feleséggel vagyok

- régi barátnővel/más csajjal tartom a kapcsolatot. Esetleg közös programokat is csinálunk. Esetleg csak kettesben.

Esetleg többnapos ott-alvós programon.


Másrészt alkat kérdése, ki menyire féltékeny. A teljes nyílt kapcsolatban nem hiszek (valamilyen szinten biztosan mindenkit zavar, ha a partnere másfelé is érdeklődik), de lehet belőle nem nagy drámát csinálni.

2016. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves 15 -ös...Szerintem definiáljuk úgy a "megcsalás" fogalmát,hogy:SZEXUÁLIS KAPCSOLATOT LÉTESÍT VALAKI HARMADIK SZEMÉLLYEL...Amíg EZ a stádium nincs meg,ADDIG ne beszéljünk már MEGCSALÁSROL mert ez esetben akkor már BÁRMI megcsalásnak számíthatna...Még az is,ha valaki kézbe vesz egy színes magazint,aminek a címlapján egy bikinis nő pózol...Merthát ha valaki kézbevesz egy olyan magazint,aminek a címlapján egy bikinis nő fotója díszeleg, "EZZEL MÁR MEG IS CSALTA A PÁRJÁT"...Vagy valaki szóba áll egy eladó hölggyel a sarki közértben,és mosolyogva csak annyit mond a hölgynek,hogy:"Várjon drága,mindjárt adok némi aprót is",már "EZZEL IS MEGCSALTA A PÁRJÁT"...Szóval azért valahol ez se lenne egy normális állapot, vagy nem így van? Azért az elmebajnak is kéne már hogy valami határa legyen...
2016. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezzel mindkét fél csak jól jár.A férfié edződik,a nő keménnyebbet kap.A nő lép félre,biztos a férfi nem képes eléggé teljesíteni.Csak le ne bukjunk.Ebbe még senki sem halt bele,A legtöbb válás nem ezért van.Ez csak esetleg következmény.
2016. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A féltékenységtől nem látják, értik sokan a lényeget.

Megcsalás lehet egy simogatás is akár, de nem beszélhetünk erről közösülés esetén sem, ha nem állnak fent az okok.

Mindaddig amíg érzelmileg befolyásoltan történik bármiféle kapcsolat addig megcsalásról beszélünk. Amikor nincs érzelem benne akkor maximum hódítás vagy szexuális vágy kiélése.

A legtöbb esetben az emberek nem képesek különválasztani.

Viszont ezekben az esettekben a párkapcsolat nem is őszinteségen alapul. Mielőtt bárki fölöslegesen tenne kommentárt a válaszomra. 15 éve vagyok házas a második házasságomban. Többször voltam másik nővel és a feleségem tud róla, viszont nekem csak a családom számít a többi csak szex, hódítás. Természetesen a páromnak is ugyanúgy jogában áll mint nekem és fel se merül a gondolat hogy érzelmileg máshoz kötődjünk. Megtudjuk beszélni egymás nőit, pasijait (tudom nem szép dolog, de ez is hozzátartozik egy őszinte kapcsolathoz)

Tehát a kérdés nem egyértelmű, mert ha tudott róla akkor valószínű nem megcsalás, de ha csak kiderült akkor az.

Minden esetre egy párkapcsolatnak nem a monomgámia az alapja hanem az érzelem egymás iránt. Persze lehet együtt élni monogám kapcsolatban akár szex nélkül is, de az nem más mint lakótársak és beleférhet egy kapcsolatba sok kaland is mégis az egymáshoz tartozás megmarad anélkül, hogy megbántanánk a másikat.

2016. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!