Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy egy férfinak van valakije a felesége mellett?

Figyelt kérdés
Eljár szexelni egy másik nőhöz esetleg többhöz? Vagy konkrétan van egy akihez jár? Annyit mondott a férjem hogy elválik tőlem mert van valakije.De ha csak szexet keres attól nem kell elválnia. Megértem a szükségleteit és elnézem.
2016. szept. 21. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megvan a következő feleség jelölt.
2016. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez álltalában azt szokta jelenteni, hogy egy addott batátnője van, akitől nem csak szexet akar.

Amiket ide írtál mondtad már neki is?

Nem valami jó köztetek a kommunikáció, ha ezt itt kell megkérdezned.

Azt ajánlom, ülljetek le és ne féljetek kérdezni. Tabuk nélkül, hangerő felemelése nélkül beszélgessetek. Akár elváltok, akár nem.

2016. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Elnezed? Lol neked kene kihajitanod.
2016. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Már azzal is baj van, hogy te még egy ilyen megalazó helyzetbe is belemennél, hogy a férjed megcsaljon. Nem nincs mit megértened és elfogadnod, ő még erre sem tart igényt mert kerek perec megmondta valakije.

Szerintem keljél fel az alomvilagból és térj észre mert nagyon naívan gondolkozol.

2016. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a kérdező nem szexel a férjével, ezért nézné el. Meg is érteném ebben az esetben, mindkettőjüket.
2016. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5%

Mit jelent? Azt,hogy egy gerinctelen nyomorék.

Neked pedig nincs önbecsülésed!

2016. szept. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Van valakim, akkor ott már érzelmek is vannak. Voltam jó pár nővel, de soha nem mondtam ilyet, mert szeretni a nejem szeretem.

Szóval, a párod és egy nő között érzelem is alakult. Ez a leg valószínűbb.

2016. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy a felesége annyira elhanyagolta, hogy keresett magának mást, és talált is. Így a közönyös felesége, már csak kolonc a nyakán, amire nincs szüksége.


Nem mindig, és mindenben a férfi a hibás. És a nők sem tökéletesek, hiába magyarázzák be maguknak!

2016. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért nézem el mert én nem tudom neki szex terén megadni amit szeretne. Nem is élvezem annyira a szexet. Tudom velem van a baj. A férjem meg szex mániás. Egy hónapban kb 2-szer szexelünk. És akkor is azt mondja hogy látja rajtam alig várom hogy végezzünk. Sokszor úgy jön haza a munkából napokig hogy hozzá se lehet szólni, ha haza is jön akkor le se toj. Vagy alszik vagy el lébecol itthon. Aztán van hogy olyan jó kedvűen viselkedik meg ölelget. Nem tudok kimenni belőle.
2016. szept. 22. 08:19
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kerdezö,az regen rossz hogy egyszer kedvetlen es leszar maskor meg ölelget!!!szanalom!hagyd ott!gondolkodj!Vajon miert ingerült napokig?mert a szeretövel összeveszett,vagy epp nem tudnak talalkozni!!!ezt rad vetiti ki!veled banik igy azert mert a masik növel nem jött össze valami!!!miert jokedvü????mert gondolom aznap a masik növel volt es jol erzi magat es ezt ilyenkor ki is mutatja azzal h ölelget mert boldog,de nem miattad!!!!gondolj mar erre!!!könyörgöm ne hagyd hogy labtörlö legyel!nem kivanod a ferjed???keress olyan ferfit akiert megôrülsz!!!legyel boldog!milyen jo helyzetben van a parod te mosol fözöl takaritasz ö meg halabol masik nöbe szerelmes!!na hagyd kerdezö!egyszer elünk!!!legyel boldog!!
2016. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!