Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi/nő szeretőt tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi/nő szeretőt tart általában mennyi idő után veszi észre a párja hogy van valakije a másiknak?

Figyelt kérdés
Mit hallottatok/tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Szerintetek mennyi idő után tűnik fel a másiknak hogy valami nem stimmel, más a viselkedése, stb...
2016. jún. 17. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy akar-e róla tudomást venni, vagy inkább homokba dugja a fejét. Sok házasság azért marad fenn, mert a megcsalt fél inkább nem akar tudni arról, hogy megcsalják, akár még a teljesen egyértelmű jelek ellenére sem.
2016. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Még régen 2.5 évig volt viszonyom egy sráccal. Bekem is, neki is volt más (is).


A pasim olyan szinten nem figyelt már rám, hogy semmit nem vett észre, soha, mikor töle 2 méterre smseztünk azt se.

A szeretőm csaja nagyon gyanakodott, egyszer látott is minket dumálni, a kocsiban és otthon is talált a derékig érő hajamból... Kicsit felszívta magát, mikor észlelte hogy ugyanolyan az ágyába "szél által befújt" haj, mint ami 3 napja a kocsiban volt, de befogták a száját egy jeggyűrűvel ;) azután szakítottunk nem sokkal, én kidobtam a pasim, meg a szeretőmet is, és tiszta lapot kezdtem.

Ők 4 év múlva elváltak...

2016. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majusban kezdodott a kapcsolatuk,szeptemberben mar vmi furat ereztem.Ketto idopont kozott volt par het amikor nem is talalkoztunk,megis.
2016. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
A postás a feleség kezébe adta a telefonszámlát (100 sms + a hívások). Ha nem így történik még most sem derül ki. De jobb ez így, mégegyszer nem megyek bele ilyenbe, akármennyire sajnáltatja magát az illető, hogy nem boldog. SOHA ne legyen az.
2016. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Észlelni észleltem,hogy valami nem oké,de hiába kutakodtam,nem találtam bizonyítékot.3 évvel később egy totál banális véletlennek köszönhetően derült ki,hogy 6 hónapig volt szeretője akkor amikor észleltem azt,hogy valami nem stimmel.A mai napig nem tudom,hogy oldotta meg a találkozásokat stb.
2016. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

A feleségemet hamar megbuktattam,kb.3-4 hét alatt észrevettem az apró jelekből,hogy a kollegája már nem csak egy haver.

A szennyesruha tartóból kilógott a zoknija és én rendes ember módjára megemeltem annak fedelét,hogy belerakjam.A zoknihoz úgy hozzá volt ragadva a bugyija,hogy elég volt széttépni.Ez volt az első jel,de aztán jött a többi:mobil dugdosás,hivásnaplók és tartalmak törlése,elhúzódó munka.

Feltettem egy hívásrögzítőt a mobiljára és aznap este már meg is volt a felvétel,amin a nemi életüket részletezték és a válásunkat tervezték.

Természetesen ezen idő alatt amikor beszélgettünk és felmerült esetleg,hogy valamelyik ismerősünk megcsalta a párját,ő azt teljesen elítélte,azt mondta,hogy aki nem lezár egy kapcsolatot és úgy kezd egy másikat, az egy féreg,ő soha nem tudna olyat tenni.

Miközben ezek a szavak hagyták el a száját,egy másik pasi spermája csorgott belőle!!!!

Tehát én hamar lefüleltem az esetet,de persze ha valaki sokkal óvatosabban csinálja azt elhiszem,hogy nehéz lefülelni,mert ha nem gyanakszol,akkor nem is figyelsz annyira.

2016. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6os ez nagyon kemeny...
2016. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes még a párjába (aki règ nem és épp elkezdi megcsalni), az nagyjából azonnal. Mert megváltozik a szexualis elet vagy gyakoribb lesz vagy sokkal ritkabb vagy mas modon, varatlanul ajandek jon pedig mar reg nem volt (buntudat), hirtelen a telefon mar nem lehet szem elott stb.stb. azaz aki figyel a parjara az nagyon hamar kiszurhatja a valtozast. A kerdes, hogy amit eszlel arrol mit gondol. Ha erdekli a parja akkor utanakerdez stb. es hamar rajohet, aki viszont ugy van vele kit erdekel (de az meg akkor nem szerelmes), az meg jo sokaig nem vesz eszre semmit.

Valaki a legnyilvanvalobb jeleket se eszleli.

A lebukas ennek megfeleloen az elso alkalommal es a halalodig se biztos hogy bekovetkezik :-).

Viszont a csalok elobb utobb nagyot hibaznak. Ezert olyan hogy soha nem derul ki csqk azert van, mert mire hibazna vege a szeretosdinek de meg inkabb azert mert a masik ugyse akarja elengedni. Tehat ha be is vallana meg akkor se tenne ki a szuret.

2016. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ez egyértelmű… A férfiaknak van ez a hatodik érzék szisztéma ami vele született adottság (SZERINTEM). Egyből érzékeled ha másabb a barátnőd/feleséged/élettársad viselkedése mert nem tudja ugyan úgy előadni magát mint azelőtt,(és ne legyünk naívak, próbáljuk meg reálisan látni a dolgokat az életben…) Hogyha feltűnt hogy változott vagy úgy érzed “sandít” a dolog akkor egyértelműen Sherlock Holmes-é válik az ember, és elkezdesz kételtkedni hogy pl: nem oda megy ahova mondja, nem ott alszik ahova mondja stb… Tipikus példa:”elmegyek iszogatni a barátnőimmel aztán az este végén a barátnőmnél alszok másnap délelőtt jövök…”(nagy lóf*szt,én már itt tudtam hogy gáz van.)

Ilyenkor elkezdesz nézelődni mondjuk a laptopján(én ezt tettem) és láttam hogy arra az estére foglalt szobát egy hotelba…! Ez után nekem sem kellett több hívtam a sógoromat hogy azonnal vigyen át a másik városba, tudni akarom kivel italozik… El is mentünk az autóból fürgészve/sasolva néztem kikkel van, ki a társaság… Aztán egyszer csak a barátnőjétől(akinél ELVILEG aludnia kellene) búcsút vesz, és vissza megy a pub-ba. Rá egy félórára azt veszem észre hogy az EX-ével jön ki a szórakozóhelyről elszippantani egy cigarettát, kisebb szóváltások után, megölelték egymást stb.(Itt mondtam sógoromnak:”most oda megyek és felpofozom a barátnőmet és hogyha hepciáskodik az exe akkor őt meg az SBO-ra küldöm.” Ahogy kiakartam szálni az autóból a sógorom gázt adott és elindult( ezúton is hálát adok neki, mert ha oda enged biztos nem ezeket a sorokat írom, hanem a szegedi csillagba töltöm hosszú vakációmat.) Elindúltunk haza fele… Mondtam a sógoromnak,”állj félre felhívom” nem vette fel… Üzeneteket küldtem majd a 7. Szál cigarettám után válaszra méltatott, hogy:”itt vagyunk már a barátnőmnél, lassan alszunk… reggel ha felébredtem hívlak.” Válaszolva az üzenetre:”rendben, szépálmokat.” Stb… meg a többi b*ziság mintha semmit se sejtenék… Ezután rávettem a sógoromat hogy menjünk vissza egy kicsit a pub-hoz, visszamentünk…. Egy 20-25perc várakozásra rá együtt távozott az ex-ével ölelkezve. Itt mondtam azonnal menjünk haza. Haza értem, elaludtam. Másnap délelőtt, viszonylag vagyis magamhoz képest korán felkeltem… Vártam a hívását, hívott… “20 perc és otthon vagyok” Mondtam válaszul:”rendben, várlak nagyon szerelmem.” Haza ért… mintha semmi se történt volna, elkezdtem kérdezni az estéről stb… Minden kib*szott szava hazugság volt! Utánna elmondtam neki hogy mindenről tudok… és még neki állt feljebb hogy mit képzelek magamról hogy nyomozok utánna meg stb… Na ez után szakítottunk, 3hétig voltunk külön.(végülis annyira szerelmes voltam, hogy meggyőztem hogy én vagyok aki kell neki meg stb.) Megbocsátottam neki. Aztán együtt voltunk még egy évet, aztán megint eljátszotta ugyan ezt, de akkor már nem tudtam neki megbocsátani. Úgyhogy röviden ennyi, remélem tanulságos volt a kis storym és tudtam segíteni másoknak!:) ui:ha egy hangyaf*sznyi kétely is van benned, menj utánna a dolgoknak és ne engedd hogy palira vegyenek.

2023. jún. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!