Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az, hogy altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy altalaban a vegyeshazassagokban a ferfi a "gazdagabb orszag allampolgara"?

Figyelt kérdés

Nem sertegetni szeretnek senkit, es termeszetesen nincs minden esetben igy. De eleg sok vegyeshazassagot latok korulottem es szinte mindig igy van.


Arra probaltam meg levezetni, hogy a gazdagabb orszagok allampolgarai altalaban tobbet utaznak, ami ugye logikus. E szerint viszont a ferfiak nyitottabbak a vegyes hazassagra a "fejlettebb" orszagokban, mint a nok?


2016. máj. 17. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Jó kérdés. Az egyik ismerősöm (nő) is véletlenül egy nyugati pasival jött össze, aki felsővezető egy multinál, véletlenül felvette a nőt adminisztratív pozícióba, holott a nőnek semmi előképzettsége nem volt, és az egyetemet is abbahagyta. Azóta több országban is éltek kiküldetésben azonos munkakörülmények között, és még mindig együtt vannak.A véletlenek furcsa összjátéka.
2016. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Marha egyszerű: mert Magyarországnál már Románia is gazdagabb.

Gondolj bele, ide főleg osztrák, német, angol, francia turisták jönnek, és mind-mind gazdagabb és fejlettebb ország.

Amelyik fejletlenebb, pl. Albánia, Szomália, Nigéria, onnan meg nem turisták jönnek, hanem illegális bevándorlók...

2016. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt ertem 2. Viszont miert nem latok ugyannyi (igazabol egyet se lattam meg) olyan kapcsolatot, ahol mondjuk a ferfi magyar a no meg mit tudom en norveg? Biztos, hogy van, csak mondjuk miert tizedannyi, mint forditva?
2016. máj. 17. 09:56
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Végigpörgettem az általam ismert vegyes házasságokat, és egy olyanról tudok, ahol a nő a gazdagabb, viszont ott egyik fél sem magyar.

Azt gondolom tehát, hogy a siránkozó, tanult tehetetlenségben tespedő magyar férfiak képtelenek "eladni magukat" egy nőnek, míg a nők tisztában vannak a saját értékeikkel, azzal, hogy a gazdagság csak EGY tényező a sok közül, és van annyi pozitívumuk (nem csak a külső), ami miatt érdemes őket választani.

Én magyar férfinál még nem nagyon érzékeltem egészséges önértékelést, ami miatt bárki is választotta volna őket.

2016. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Voltam vegyes kapcsolatban, de nem az döntött, hogy ő gazdagabb ország szülöttje. Egyszerűen ott töltöttem el hosszabb időt. Még csak nem is tetszett a pasi először. Inkább az fogott meg benne, hogy vannak értékei, céljai, vágyai amiket el akar érni, és nem az, hogy gazdag-e. Nyilván ha vannak céljai, ha motivált, ha van tudása, akkor egy magyar is ugyanolyan sokra viheti magyar viszonylatban, szóval ez nem volt mérvadó egy cseppet sem.
2016. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Felreertitek. Nem ugy ertem, hogy szoszerint gazdag, csak hogy fejlettebb orszagbol valo. Attol meg lehet csoro. Ill. az szinte csak a ferfiaknal igaz, az erdekel, hogy miert.
2016. máj. 17. 11:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak az igaz, hogy a gazdagabb országok állampolgárai többet utaznak, hanem az is, hogy a magyarok közül inkább a nők tanulnak hosszabb-rövidebb ideig külföldön (pl. Erasmusra is több nő megy, mint férfi). Mivel az ösztöndíjak nagy része Nyugat-Európába szól, ezért az ilyen kapcsolatokból születő vegyes házasságokból általában a férfi a "gazdagabb" országból való.
2016. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mivel egy fejlettebb orszag an elek kulfoldon, igy eveidens, hogy a pasim ezen orszag allampolgara. Persze eppen bevandorlo is lehetne de ahol dolgozom, ket bevandorlo van mert ez a defence sector.


Hat ezert.

2016. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azoktol tekintsunk el, akik kulfoldon elnek. Mert evidens, hogy ott nagyobb valoszinuseggel talal ottani part.
2016. máj. 17. 12:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Viszont ha mar kulfold....Ott is a magyar ferfiaknak altalaban magyar parjuk van, sot sok olyat hallani, hogy hazajonnek "part keresni" majd visszamennek. Ugyanugy megvan ez a kulonbseg. A nokre ez kevesbe jellemzo. Innen is megkozelithetjuk. Viszont nyugaton ez pont a nokre jellemzo es nem a ferfiakra. Marmint, hogy a sajat hazajabol valaszt mindenkeppen part, de legalabbis semmikepp sem pl. egy Kelet-Europait, 1-2 kiveteltol eltekintve.
2016. máj. 17. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!