Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az, hogy altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy altalaban a vegyeshazassagokban a ferfi a "gazdagabb orszag allampolgara"?

Figyelt kérdés

Nem sertegetni szeretnek senkit, es termeszetesen nincs minden esetben igy. De eleg sok vegyeshazassagot latok korulottem es szinte mindig igy van.


Arra probaltam meg levezetni, hogy a gazdagabb orszagok allampolgarai altalaban tobbet utaznak, ami ugye logikus. E szerint viszont a ferfiak nyitottabbak a vegyes hazassagra a "fejlettebb" orszagokban, mint a nok?


2016. máj. 17. 09:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Már megint egy Hatalmas Leleplezés!


Egyébként van egy jó hírem, ha tényleg így van, akkor te is elmehetsz keletre, és keríthetsz magadnak egy csinos ukrán, kínai, thai stb. csajt feleségnek.

2016. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem miért csúnyaság vagy miért bárki megsértése az, hogy a nők jobban nézik a férfi vagyonát/státuszát/egzisztenciáját mint a férfiak a nőkét. De ebbe még egy kicsit az is beletartozik nagyban nézve, hogy a férfi egy gazdagabb országból jön, mint amilyen a nő országa.


Igen, ezért van. Mi is ha magyar férfiként Ázsiába (Thaiföld, Vietnam, Fülöp-szigetek, stb), Dél-Amerikába (Brazília, Kolumbia, stb), Fekete-Afrika biztonságosabb országaiba mennék, kiba-.szott könnyen találnánk ott helyi nőket, akik szívesen hozzánk jönnének feleségül. Miért? Mert esélyesen vagyonosabbak vagyunk, mint a helyi férfiak átlagban.


Persze NEM CSAK EZ SZÁMÍT. Aki egy full lúzer Németországban, az hiába jön Magyarországra, itt sem fog feleséget találni. És aki egy full lúzer Magyarországon, az sem fog máshol feleséget találni. De ha minden más okés, minden más rendben van az adott férfival, akkor bizony egy a sajátjáénál szegényebb országban könnyű nőt találnia magának. Ezt nem kell túlgondolni.

2016. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egyreszt azert van ez igy, m a legtobb kelet-europai no kegyetlen penzehes, vagy csak egy magasabb eletszinvonalon szeretne elni, amit csak egy "nyugati" pasi tud neki megadni.

Masreszt, a szegenyebb orszagokbol szarmazo ferfiak meg csak erdekbol allnak le a gazdagabb orszagokbol szarmazo nokkel. Az afrikai csavok csak a papirokra hajtanak, es vmelyik meg fizet is az europai nonek a hazassagert, vagy csak elhiteti a szerencsetlennel, h szereti es ahogy megvannak a papirok, lelecel. Ugyanez a szitu az osszes 3. orszagbol szarmazo csavoval.

Amugy ez nem csak a nokre korlatozodik szerintem.

2016. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én több férfit tudok például akinek német felesége volt, és 1 magyar nőt akinek norvég férje.

Nem törvényszerű hogy mindig a pasi a fejlettebb országbeli.

De egyébként ha tényleg létezik hogy több a férfi, akkor az azért lehet mert ők könnyebben elvállalják hogy külföldön folytatják karrierjüket. Jelen esetben Magyarországon és így megismerkednek helyi nőkkel. Nők meg inkább begubóznak a saját országukban, nem mennek külföldre dolgozni. (persze létezik kivétel a fent említett nő is pl Norvégiában dolgozik)

2016. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A férfiak átlagban mindenhol gazdagabbak, mint a nők.

Ismerősi körben sacc-per-has az esetek 80%-ban a férfi

keresi meg a közös vagyon 80+%-át. Jobban telik nekik minőségi importra.

Németországban nem 1 esetben láttam a fordítottját is anti szépség királynő jelölt a

jóképű, izmos, ( feltehetően ) HosszúFalloszú feketével.

2016. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Titusztitusz ***** válasza:
Ez szerintem azért nem ennyire egyértelmü dolog...Én pl. ismerek sok olyan férfit, akinek a felesége német, angol, vagy olasz, illetve amerikai...És mégis itt élnek Magyarországon...Úgyhogy én még az "álltalában" szót sem használnám az álltalad említett jelenségre...Inkább úgy fogalmaznék, hogy ESETE VÁLOGATJA hogy a vegyes párok hol, melyik országban élnek...Csak lehet hogy neked AZ OLYAN ESETEK A FELTÜNŐBBEK, ahol a férfi a "gazdagabb országbol származik"...Mert valszeg ez a variáció kicsit bosszantó felállás neked...
2016. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem ertitek. :) Nem azt mondom, hogy itt elnek, ezt meg se emlitem. Ne forditsatok ki a kerdesemet!
2016. máj. 17. 18:43
 18/21 A kérdező kommentje:
Volt azert aki ertette, nekik koszonom. Johetnek meg a kommentek.
2016. máj. 17. 18:44
 19/21 A kérdező kommentje:
Ill. azt sem, hogy nem itt elnek. Ez teljesen lenyegtelen a kerdesem felvetese szempontjabol. Sot meg ellenpeldat is irtam.
2016. máj. 17. 18:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Én meg csak olyat ismerek, ahol a férfi a "szegényebb" országból való.
2016. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!