Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az, hogy altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy altalaban a vegyeshazassagokban a ferfi a "gazdagabb orszag allampolgara"?

Figyelt kérdés

Nem sertegetni szeretnek senkit, es termeszetesen nincs minden esetben igy. De eleg sok vegyeshazassagot latok korulottem es szinte mindig igy van.


Arra probaltam meg levezetni, hogy a gazdagabb orszagok allampolgarai altalaban tobbet utaznak, ami ugye logikus. E szerint viszont a ferfiak nyitottabbak a vegyes hazassagra a "fejlettebb" orszagokban, mint a nok?


2016. máj. 17. 09:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy túl bonyolult lenne a kérdés. A nyugati országok kultúrája már alapból is közelebb áll a magyarokéhoz.tegyük fel én is Szívesebben elmennék egy némettel vagy egy spanyollal randira mint egy törökkel, orosszal vagy kínaival, anyagi helyzettől függetlenül.

Egyébként nem hiszem hogy a gazdagabb országokból többet utaznának, mert pont hogy a rossz helyzetben lévő emberek mennek ki külföldre új életet kezdeni. Mint ahogy mi magyarok is tesszük.

Amugy nem tul nehéz egy magyarnak egy gazdagabb országból való párt találni :D

2016. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!