Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy egy férfinak van valakije a felesége mellett?

Figyelt kérdés
Eljár szexelni egy másik nőhöz esetleg többhöz? Vagy konkrétan van egy akihez jár? Annyit mondott a férjem hogy elválik tőlem mert van valakije.De ha csak szexet keres attól nem kell elválnia. Megértem a szükségleteit és elnézem.
2016. szept. 21. 23:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem a férjem nem kívánom hanem elvagyok szex nélkül. Csak az a baj, hogy van a képbe egy 3 éves kisgyerek is. Így nem egyszerű elhagynom. Azt mondta, hogy a gyereket szereti ezért megtűr engem ha nem vergődök mikor hova megy.
2016. szept. 22. 09:35
 12/20 anonim ***** válasza:
hat ha neked igy jo!barmit is irunk ugyis velemaradsz!a te döntesed!csak nehogy egyik pillanatrol a masikra odaköltözzön a nöhöz aztan szepen egyedül maradsz!mert elöbb utobb megfog törtenni!!
2016. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
majd amikor a masik nö megunja h a pasid allandoan hazajar felteszi a kerdest a parodnak v otthagy,vagy hozza költözik es mivel a parod ennyire a masik nöt szereti ott is fog hagyni csak idö kerdese!
2016. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Elhagyom. Ha ennyire nem kellek neki akkor nem erőltetem magam rá.
2016. szept. 22. 12:38
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Te már régen elhagytad, ezért keresett mást, nem kellesz neki már.

Most Ő hagyott el téged, nem te őt!

2016. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem is szabad hagyni!Sose leszel mellette boldog es a gyermetek sem,a gyerek is erzi ha baj van,ha jot akartok neki jobb kulon mert hatha nyomot hagy a gyermekben a koztetek levo feszultseg!Mindenkinek jobb lesz!
2016. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Manapság ez a normális....Szerintem undorító, de hát...Hagyd menni. De vigyázz, kb mindenki félrelép!
2016. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

"Azt mondta, hogy a gyereket szereti ezért megtűr engem ha nem vergődök mikor hova megy."


Mi a f***sz?? Te hagyod,hogy úgy beszéljen veled mint a kutyával? Megtűrni?? Hagyd már ott a fenébe ezt a görényt! Velem ha egy férfi így beszélne nem sokáig lenne a párom.

Kezdj új életet a kicsivel! Azt a nyomorékot meg hagyd a pics***ba.

Legyen boldog a ku***jávál.


Valaki lelőhetné már ezt a 43%-os hímsoviniszta barmot! Szerintem homoszexuális és azért gyulloli ennyire a nőket.

2016. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
16:11 Minősíthetetlen vagy... Én nem bántalak, van elég bajod...
2016. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Julcsi64 válasza:
Hát én egyszerűen nem értem, hogy hová tetted az önbecsülésedet. A szex mindig két emberen áll. ha valamelyiküknek nem jó, az nem anak a hibája aki nem élvezi. Álatalában a férfi valamit rosszul csinál. Már kiélvezte a másik nővel a szexet, rád nincs türelme. Arról nem is beszélve, hogy és most vulgáris leszek, de tudod kinek tenné be a f....kát ha másban járkál. Azon túl hogy nem higénikus, eszméletlenül megalázó. Nem legyél nyuszi. Boríts!!! A férfiak nagy része megbánja hogy otthagyta a feleségét, vagy hogy megcsalta és a feleség kidobta. Annyit pasi szaladgál a világban. Lehet hogy már feléd jön az az egy, akivel a szex is jó lesz. Persze nem ez a legfontosabb, de látod mi lett belőle, hogy kettőtök között ez a dolog nem működik. Csak annyit mondok légy merész és lépj. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.
2017. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!