Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebukott a felesége előtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a felesége előtt, hogy megcsalta velem? Vagy mi baja?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Volt már korábban egy kérdésem ezzel az egésszel kapcsolatban. Azóta történtek dolgok, gondolom ezt nem kell magyaráznom, mindegy.

Tegnap a munkahelyemre (kávézóban dolgozom suli mellett) bejött a felesége és a két lányuk. Én rögtön tudtam, hogy ők azok, de ők nem ismertek meg (legalábbis a felesége nagyon kedvesen beszélt velem, gondolom ha tudta volna, ki vagyok, ez nem lett volna így) Akkor már nagyon rossz előérzetem volt, és később be is jött. Szó szerint :) Gondolom megbeszélték, hogy menjen oda értük, vagy nemtudom, de úristen...sose mondtam neki hogy pont ott dolgozom, szóval nem tudhatta. Poharak estek ki a kezemből, olyan szinten megfagyott bennem a vér. Szerencsére gyorsan leléptek, gondolom a pasinak sem volt kellemes a szitu. Este hívogatott, de nem reagáltam, csak ma reggel. Mondta, hogy találkozzunk. Virágcsokor, nagy békülős (?) szex, olyan kedves volt, mint még talán soha, nagyon furcsálltam. Rákérdeztem többször is, hogy mi van, de mindig azt mondta hogy "csak boldoggá akar tenni". Valahogy nem tudok hinni neki...

Lebukott volna, vagy mi? De akkor meg miért velem kedveskedne? Komolyan nem értem. Ti mit gondoltok?


2016. ápr. 10. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes neki ez a mellékvágány kapcsolat, és tartott tőle, hogy te meginogsz a kínos találkozó miatt. Így bevetett mindent, hogy megtartson. Aljas egy féreg ember, nem igaz, hogy neked ez tetszik...
2016. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
À csak szexeltél vele? Milyen volt a pasi?
2016. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Most oszinten mit varsz attol hogy egy kapuzarasi panikos 40es pasi friss puncija vagy? Meg szeretned varni amig rajon a feleseg, bemegy es megtepi a fejedet mindenki elott (ahogyan erdemelned)? Legyen mar benned egy kis tartas meg moral. Bar mirol is beszelek, hiszen "szetetted volna neki 10 perc utan" is...
2016. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ovastam az elsőző kérdésed és az is meglepett de ez...

Szerintem nem bukott le mert akkor nem hívogatott volna hanem próbálta volna a feleségével megbeszélni.

Sajnálom, hogy ezt át kellett élned. És biztos ott helybe elsírtam volna magam, nem csak poharakat ejtettem volna el

18/L

2016. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát el is sírtam magam később, csak előttük elég furcsa lett volna...
2016. ápr. 10. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló válaszát adom!
2016. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Áh, tuti nem bukott le... Csak jó neki a friss cuncus, Te meg naiv vagy...
2016. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Eddig is szerető voltál és nem zavart, hogy csak beveszed a brét és a pasi már pattan is haza.

Most mi is a problémád? Semmi nem változott: a srác jön, levarr, te pihegsz, oszt'jónapot.

2016. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 : ezt mégis miből következtetted ki?

Nyilván nem én vagyok az első az életében, de sokkal több időt töltünk együtt, mint szerintem egy átlagos szeretői kapcsolatban az emberek. Nem csak szexelni járunk össze.

2016. ápr. 10. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez buta dolog volt tőled szerintem. Más lett volna, ha ezt egy független pasival teszed. Egy ilyen férfinak mindig csak a 'másik' nő leszel. Megdug, aztán megy haza a családjához. A kedves szavakat meg azért mondja, hogy megint megdugjon. Mert tényleg naiv vagy és ezt tudja. Tudja, hogy megteheti veled. Te meg hagyod. A pasi is egy szemétláda, hogy ezt tette a családjával, de te is, mert nem vetted figyelembe, hogy ha ez kiderül az a nő,hogy fog érezni és a gyerekei. Alapos seggbe rúgást érdemelnétek szerintem,de ez az én véleményem.
2016. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!