Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalta velem a barátnőjét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta velem a barátnőjét egy srác, de szerintem a barátnő a hibás. (lent) Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nincsenek rég óta együtt, kb. 3 hónapja. Én fél éve ismerem a srácot, igazából mindig vonzódott hozzám, látszott rajta. (Meg egyszer, mikor még szingli volt, le is feküdtünk) A lánnyal egy közös ismerősünktől tudom, hogy a csajnak van most egy fertőzése, ami miatt nem szívesen szexel. Viszont ezt a barátjának nem mondta el, csak napok óta elutasította, hogy "nincs kedve". Én pedig ma találkoztam a sráccal (nem szándékosan), és elkezdtünk beszélgetni. Elmesélte hogy mi van, hogy nem érti, és látszódott szegény fiún, hogy nagyon ki van éhezve. Meg mesélt hogy milyen lapos a szexuális életük, a csaj tök béna, mint egy fadarab. Egyszerűen nem bírtam magamban tartani, és kicsúszott egy mondat a számon ("Hiányzik egy olyan d.ugás, mint a mienk volt, igaz?") Erre konkrétan letepert. És csináltunk még egy olyat 😊 Utána a srác kicsit rosszul érezte magát, és akkor elmondtam neki, hogy miért nem szexel vele a barátnője. Tökre kiakadt, hogy hazudott neki, és ahogy átgondoltam, megértem. Végül megállapodtunk, hogy mivel nagy részben a csaj is hibás, így ez köztünk marad. Ti mit gondoltok?

"Kamukérdés" kommenthuszárok kíméljenek, mert nem az, és érdekelnek a vélemények...


2015. jún. 17. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
m2 fél hibás minden esetben ennyi
2015. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Mindhárman hibásak vagytok.


16/L

2015. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Jázi :) ***** válasza:
81%
Ebben az esetben mindenki hibázott. De nem ez lett volna a megoldás..
2015. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Szegény, mindjárt megsajnálom, hogy mennyire ki lehet élvezne pár nap szexhiány után...:((((

Itt csak ti ketten vagytok a hibásak, de ha nyugodt lekiismerettel alszol el, akkor csináld!

2015. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A bvarátnő is hibázott, a pasi is, na de te is! :D
2015. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem csaltam meg senkit 
2015. jún. 17. 22:13
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Te nem, de annyi eszed lehetett volna, hogy nem rondítasz bele a másik kapcsolatába.
2015. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Jázi :) ***** válasza:
88%

Ezzel ne nyugtasd magad!

Olyannal bújtál ágyba aki nem volt szabad préda..

2015. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Ribi vagy.
2015. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem én ezen a kapcsolaton már nem rondítottam semmit. Max. volt egy pár kellemes órája szegény fiúnak.
2015. jún. 17. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!