Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalta velem a barátnőjét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta velem a barátnőjét egy srác, de szerintem a barátnő a hibás. (lent) Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nincsenek rég óta együtt, kb. 3 hónapja. Én fél éve ismerem a srácot, igazából mindig vonzódott hozzám, látszott rajta. (Meg egyszer, mikor még szingli volt, le is feküdtünk) A lánnyal egy közös ismerősünktől tudom, hogy a csajnak van most egy fertőzése, ami miatt nem szívesen szexel. Viszont ezt a barátjának nem mondta el, csak napok óta elutasította, hogy "nincs kedve". Én pedig ma találkoztam a sráccal (nem szándékosan), és elkezdtünk beszélgetni. Elmesélte hogy mi van, hogy nem érti, és látszódott szegény fiún, hogy nagyon ki van éhezve. Meg mesélt hogy milyen lapos a szexuális életük, a csaj tök béna, mint egy fadarab. Egyszerűen nem bírtam magamban tartani, és kicsúszott egy mondat a számon ("Hiányzik egy olyan d.ugás, mint a mienk volt, igaz?") Erre konkrétan letepert. És csináltunk még egy olyat 😊 Utána a srác kicsit rosszul érezte magát, és akkor elmondtam neki, hogy miért nem szexel vele a barátnője. Tökre kiakadt, hogy hazudott neki, és ahogy átgondoltam, megértem. Végül megállapodtunk, hogy mivel nagy részben a csaj is hibás, így ez köztünk marad. Ti mit gondoltok?

"Kamukérdés" kommenthuszárok kíméljenek, mert nem az, és érdekelnek a vélemények...


2015. jún. 17. 22:04
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
94%
mentegesd csak magad, de attól még a májad szíbe szlo fehér.
2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
A csajnak lehet valami komplexusa, pl. túl prűdnek nevelték, ezért szégyell elmondani egy fertőzést. Sajnos az ilyen alacsony önbizalmú lányokat mindig megtalálják a s*ggek, akik aztán megcsalják az első útjukba kerülő ribivel. Szerintem mondd el neki, akkor kidobja ezt a senkiházit, te meg dughatod tovább.
2015. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnád, hogy gerinctelen dolgot tettél, nem tetted volna fel itt ezt a kérdést.


Ebben a történetben a barátnő valóban hibás, amiért nem volt őszinte (de neked fogalmad nem lehet a körülményekről és az esetleges okokról), ti hárman meg gerinctelenséget csináltatok, és nem is csak a félrelépésre értem, hanem arra is, hogy az ismerősöd egy bizalmasan rábízott titkot továbbadott neked, akinek az ég világon semmi közöd annak a lánynak az intim egészségügyi problémájához, és beleértve a pasit, akit a barátnője háta mögött neked panaszkodott a szexuális életükre, amihez szintúgy semmi közöd, csak ebben a történetben az általad leírtak alapján sajnos senkinek a szexuális kultúrája és az érzelmi intelligenciája nem éri el azt a szintet, ahol valaki felismerné, hogy ultra gáz ez a viselkedés.


A karma neked is benyújtja a számlát egyszer valamilyen formában, csak jó eséllyel nem fogod érteni az összefüggést aközött, amit te tettél, és aközött, amit te megtapasztalsz.

2015. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

"Szegény fiúnak" jobb napja sose lesz életében! :D

Szegény. Van nője, és még bónuszba te is lefekszel vele. Ez már csak akkor lett volna szebb, ha egy barátnődnek elpanaszolja, hogy veled is milyen szörnyű volt... már megint,majd jól megdugja a harmadikat is.


Noh, félretéve gonoszkodást, jöjjetek össze és probléma megoldva.

2015. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, hogy ti vagytok a hibásak, ez jelent bármit is neked?
2015. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele összejönni, semmit nem érzek iránta.
2015. jún. 18. 01:08
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

"Én pedig ma találkoztam a sráccal (nem szándékosan), és elkezdtünk beszélgetni. Elmesélte hogy mi van, hogy nem érti, és látszódott szegény fiún, hogy nagyon ki van éhezve. Meg mesélt hogy milyen lapos a szexuális életük, a csaj tök béna, mint egy fadarab. Egyszerűen nem bírtam magamban tartani, és kicsúszott egy mondat a számon ("Hiányzik egy olyan d.ugás, mint a mienk volt, igaz?") Erre konkrétan letepert."


Az is marhára életszerű, hogy véletlenül találkozol egy volt szexpartnereddel, miután valakitől tudod, hogy a barátnője nem szexel vele, (mert a saját barátjának nem mondja el őszintén, hogy van valami fertőzése, egy pletykafészek csajnak viszont igen), az is rendkívül hihető, hogy a srác egyből elújságolja neked, a szexhiányos állapotát, meg az is rendkívül hihető, hogy épp olyan helyen történik ez a "véletlen" találkozás, ahol egyből le is tud teperni, miután egészen "véletlenül" kicsúszik a szádon az az ominózus mondat.


Szerintem vagy találj már ki valami hihetőbb kamu sztorit, vagy ne akard úgy beállítani, hogy nem előre kitervelt módon másztál rá a srácra.


Amúgy azt nem értem, hogy ha veled valóban annyira fantasztikus volt a szex, nem úgy, mint a "fadarab" barátnővel, még mielőtt ők összejöttek volna, akkor miért nem te vagy mellette?

2015. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Elszégyellhetnéd magad, ahogy ez a "fantasztikus" pasi is. Én sajnálom a lányt, én egyszer hüvelygombát kaptam el a strandon. Nagyon nehezemre esett elmondani a barátomnak. Nem azért, mert prűd vagyok. Egyszerűen csak nem kellemes erről beszélnie egy nőnek. A barátnő annyiból hibás, hogy elmondhatta volna. De megértem őt, én is először azzal a taktikával gondolkoztam, hogy húzom a szexet ameddig ki nem kezelem a gombámat, aztán mintha meg sem történt volna. Szerintem ezzel sincs semmi baj. Igaz, hogy te nem csaltál meg senkit, de nem sok női tartás lehet benned. Megaláztátok azt a lányt. De nem is rád kell igazából haragudni, hanem arra a srácra. Gáz...
2015. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy sekélyes vagy. Itt csak ti ketten vagytok a hibásak a pasival. Remélem, szegény csaj talál jobbat ennél a bunkónál. Gratulálok, egymásnak valók vagytok, ássátok el magatokat. Kívánom neked, hogy próbáld ki, milyen kellemes a hüvelyfertőzés.
2015. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ringyó vagy, ennyi!
2016. júl. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!