Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki megcsalta a párját az mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját az mit érzett utána? Elárultátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Max priviben írom le, mert itt mindig kapom az áldást...
2016. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Felvállalom...igen csaltam meg már a volt páromat. Bevallottam neki, mert bántott a tudat, hogy titkolózom elötte. Persze mikor megcsaltam másképp gondoltam, de utánna rám tört a bűntudat. És jobb volt elmondani mint titkolni. Megbocsátott nekem, de ha egyszer már valaki megcsalja a másikat, akkor ott gondd van így nem sokkal utánna beláttuk, hogy jobb ha szakíttunk. :)
2016. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző páromat én is megcsaltam, de az a kapcsolat nem érdemelte meg a hűséget (vége is lett hamar) engem izgalommal töltött el, de nem szerettem az igazából a lányt, most is hajtana a vadász ösztön, de semmivel sem bántanám meg a jelenlegi páromat
2016. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
csaltam meg a barátomat 2 szer az elsőt tudja a másodikat soha nem fogja megtudni és én már vele tervezem örökre :)Kicsit rossz érzés de próbálom elfelejteni gyenge pillanatban hagytam,hogy megtörténjen a dolog.
2016. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon el$zaródott az a kapcsolatom (életem leghosszabb, és legkomolyabb kapcsolata volt). 3 hónapja nem tudtam vele 2 értelmes mondatot váltani, mert én hiába éreztem, hogy gáz van, szerinte nem volt... Na akkor megcsaltam. Bűntudat. 2 hétre rá bevallottam, aztán elköltöztem. 10 évet hagytam ott magam mögött. Nem a megcsalás miatt, mert megbocsájtott volna. Egyszerűen belefáradtam, ennyi. Bánom, hogy megcsaltam, azt nem kellett volna. De azt nem bánom, hogy vége.
2016. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kellemes kielégültséget. Néha egy kis bűntudatot. De mivel soha nem a partner ellen irányult, nem árultam volna el semmi pénzért. Elég hogy engem bántott a dolog, minek okoztam volna vele még másnak is fájdalmat? A változatosság gyönyörködtet.

F/60

2019. márc. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!