Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebukott a felesége előtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a felesége előtt, hogy megcsalta velem? Vagy mi baja?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Volt már korábban egy kérdésem ezzel az egésszel kapcsolatban. Azóta történtek dolgok, gondolom ezt nem kell magyaráznom, mindegy.

Tegnap a munkahelyemre (kávézóban dolgozom suli mellett) bejött a felesége és a két lányuk. Én rögtön tudtam, hogy ők azok, de ők nem ismertek meg (legalábbis a felesége nagyon kedvesen beszélt velem, gondolom ha tudta volna, ki vagyok, ez nem lett volna így) Akkor már nagyon rossz előérzetem volt, és később be is jött. Szó szerint :) Gondolom megbeszélték, hogy menjen oda értük, vagy nemtudom, de úristen...sose mondtam neki hogy pont ott dolgozom, szóval nem tudhatta. Poharak estek ki a kezemből, olyan szinten megfagyott bennem a vér. Szerencsére gyorsan leléptek, gondolom a pasinak sem volt kellemes a szitu. Este hívogatott, de nem reagáltam, csak ma reggel. Mondta, hogy találkozzunk. Virágcsokor, nagy békülős (?) szex, olyan kedves volt, mint még talán soha, nagyon furcsálltam. Rákérdeztem többször is, hogy mi van, de mindig azt mondta hogy "csak boldoggá akar tenni". Valahogy nem tudok hinni neki...

Lebukott volna, vagy mi? De akkor meg miért velem kedveskedne? Komolyan nem értem. Ti mit gondoltok?


2016. ápr. 10. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek k**va rossz vége lesz, de meg is fogod érdemelni :D
2016. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok: Ugye te sem hiszed, hogy nem arról van szó amit írtam....

Amiről te beszélsz, azt ő hitette el veled. Ingyen vagy neki, s megcsinálsz mindent, amikor ő épp ráér, amikor neki jó.. Mert megértő is vagy. Tehát ő szól, te lenyeled ő hazamegy vacsorázni. Mi az ami nem így megy?

2016. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!