Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért gondolja itt a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt a gyakori kérdéseken mindenki azt, hogy csak a férfiak csalják meg a párjukat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem mindenki csak a nok hiszik ezt vagyis pontosabban mondva inkabb azt mondjak hogy tobb ferfi csalja a parjat. A ferfiak tudjak hogy egy hosszu kapcsolatban altalaban a nok lepnek felre nagyobb aranyban. Ez persze nem azt jelenti hogy a ferfiak nem mert a fiataloknal inkabba fiuk 30 felett inkabb lanyok lepnek felre.
2016. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt tapasztaltam én is az ismerős köreimben
2016. szept. 26. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom ezt, elég nagy hülyeség lenne. De nem is találkoztam itt ilyen kijelentéssel sem.
2016. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom így, pedig itt vagyok, úgyhogy a kérdésedben szereplő implicit állítás nem igaz. Következésképpen a kérdésedre nem lehet érdemben válaszolni.
2016. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nök nem olyan idiotak, hogy meg dicsekednek is vele!
2016. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Mert a férfiak bátrabbak és jobban kimondják azt, ami a szívükön van. A nők titkolóznak, alakoskodnak, sunyiskodnak sokkal jobban a NYILVÁNOSSÁG előtt ebben. Egy férfi a tömegeknek szívesebben megmondja, hogy "Igen, félrekúrtam, mert jó érzés volt nagyon". A nő meg közben azt mondja "hej de rossz dolog ez", miközben ő meg titokban kúr félre vagy masztizik más férfira gondolva a barátja mellett.
2016. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fru_ ***** válasza:
2016. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Társadalmi berögzültség, ugyanis az elmúlt évtizedekig kb. ugyanaz a felállás volt, mint az iszlám országokban: a férfi tarthat több feleséget (félrekúrhat), a nő meg kussolhat. Senki nem gondolja (egy-két vad femináci nőtől eltekintve, akik szerint a globális felmelegedésért is a férfiak a hibások), hogy a nők nem kúrnak félre, csak számunkra ez nem túl nagy büszkeség. Persze vannak indokot kereső hölgyek, de valljuk be, hogy ugyanolyan ocsmány nőként és férfiként félrekacsingatni.
2016. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
En is ezt gondolom indoknak, hogy ha a no felre lep az a tarsadalomban meg mindig nagyobb szegyen, mintha a ferfi tenne(ez nem az egyeni velemenyem, nemtol fuggetlenul gaz a megcsalas, ugyanolyan mertekben). Pont ezert a nok jobban titkoljak. De ha az ismeretsegi koromet nezem ott kb. fele fele az arany, szerintem ez realis a valosagban is. Meg egyetertek azzal, amit valamelyik valaszolo irt, hogy kb. 28-35 ev alatt a ferfiak hutlenebbek, de utana mar fordul a felallas a nok javara.
2016. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem azert mert ha egy no felajanlkozik egyejszakas kalandra egy kis tipi tapi, a pasinak all a cerka es rohadt keves ferfi tudja magat uralni eleg ha egy no beleul az oledbe.:) mig a nok ha meglatnak egy felmeztelen ferfit akar nem nedvesednek egybol,nincs ukk mukk fukk.a nok azert mennek felre mert hianyzik valami nekik persze ugyanugy undoritonak talalom az ilyen noket.meg kell beszelni ha nem

megy el kell vallni.a ferfiak meg ha esely adodik a numerara sokan bele is mennek mert a farkuk elobb gondolkodik aztan kesobb jon a gond h megcsaltam az asszonyt.mondom en mint ferfi.a nok szeretot tartanak,a pasik egyejszakas kalandokba is siman belemennek,mig hazas nok az egyejszakas kalandokat valahogy kerulik akkor lepnek felre ha egy pasi erzelmileg tamaszt nyujt nekik

2016. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!