Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudják egyesek könnyedén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják egyesek könnyedén, akár több nővel is csalni a párjukat mikor nekem még egyetlen csajt sem sikerül összehozni?

Figyelt kérdés
az élet igazságtalan
2016. máj. 26. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog hogyan függ össze?
2016. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom sajnos nekem sem megy olyan könnyedén az ismerkedés. Bár az utóbbi időben fejlődöm azért.

De amúgy ezek az okok:

Jól néz ki.

Jó beszélőkéje van.

Jó a kisugárzása.

Kedves(persze csak mert meg akarja fektetni)

Vagány érdekes dologgal foglalkozik.

Van mersze randira hívni minden megfelelő nőt.

Bmw je van meg sok pénze meg kigyúrt(na jó ez csak vicc:)))

2016. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Sok pénz...
2016. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kockahas, kockaáll, kemény dákó, macho borosta... Az ilyet még el is tartja a sok nője - a te meg a többi családfentartó balek - akik a kockahasú gyerekeit nevelitek - pénzéből. Amerikában már intézményesített rendszerben működik a dolog "cuckold" (a négerek örömünnepe volt mikor ez létrejött) és itt is eljön majd ennek az ideje.
2016. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A nők a jópasik körül tömörülnek. Inkább osztozkodnak egy jól kinéző/sikeres férfin, mint hogy összeálljanak egy átlagossal. Hát ezért.
2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki ilyet ismerek: jokepu,szakmajaban elismert,intelligens,sportol,foglalkozasabol adodoan is napi szinten nokkel foglalkozik.Konkretan kb eleg rairnia vmelyikre onnantol addig udvarol amig meg nem kapja,addig dolgozza amig fogast nem talal rajta.Es nem utolsosorban gatlastalan az agyban.Nem kerkedik a penzevel es nem jar bmw-vel de nem is ezert szeretik a nok.Hanem mert nagyon TUD udvarolni,figyel rajuk,apolja a noi lelkeket is.Szoval ezek egymast generaljak,egyre tobb tapasztalata van ezaltal rutinos,magabiztos.A magabiztossag pedig vonzo.
2016. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sok pénz..."


Na mert ez még számít akkor, mikor valakinek csak a szeretője lehetsz, úgyhogy semmit se fog neked venni, mert a párjának/feleségének feltűnik a költés és sehova nem visz el, nehogy meglássanak, na meg amúgy is a kölykeire költi a legtöbbet élete végéig stb. stb.

2016. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs igazi tétje az ismerkedésnek, nem görcsöl rá, játszhat, ... Mert ott a nője. Barátkozik, akivel érzi,h vevő rá, továbblép.
2016. máj. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért itt meglátszik, hogy sokatoknak miért nincs nője.

Nem, pénz vagy kinézet. Aki így indul ki, az egyedül fog maradni.

Udvarolni tudni kell. Meg kell tanulni, ahogyan, megtanultál járni, meg futni, vagy éppen enni. Gyakorolni kell.

Nem vagyok gazdag, nem BMW-vel járok, még sok nő meg van van halva értem.

2016. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Udvarolni tényleg tudni kell 9-esnek is igaza van, de 5-ös is leírta az igazat. Én nagyon tudok udvarolni, de nem vagyok jóképű így csak 1x volt szeretőm egy évig, de ő bomba nő volt, de ő meg falta a pasikat de engem ez nem zavart, hogy egy vagyok neki a sokból őrültem, hogy engem akart majdnem egy évig... Általában amíg levelezem a nőkkel vagy chatelek el vannak olvadva, de ha fotóküldés van vagy élő tali 1 után vége...
2016. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!