Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet az ilyen megalázt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az ilyen megaláztatást kiheverni?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt rajta kaptam a páromat egy idősebb (40-50 év közötti) nővel.

A kapcsolatunk jól működött. Nem hanyagoltam el semmilyen téren.Magamra is adok. Nem vagyok lepukkadt. Erre megcsal egy vén szipirtyóval!

Ráadásul mégcsak nem is csinos! Elhanyagolt,lerobbant "család anya" kinézetű!

Nem tagadom bántja az egómat,hogy pont egy ilyennel! Nem beszélve a megcsalás miatti fájdalomról.

Hogy lehet ezen túltenni magunkat? Nagyon megalázó érzés.

Én 23.

Ő 27.



2016. szept. 16. 22:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Viszont azt kikérem a többi 40-50 körüli nő nevében, hogy szipirtyó.Ez a legjobb kor, én 48 vagyok!!!..:) "


Elnézést ha megbántottam valakit ezzel. Nyilvàn csak arra az egy büdös rüvkére gondoltam.

Lehet, hogy ő a legjobban korában van de lehetne igényesebb magára.

Habár így is kell valakinek. :'D

2016. szept. 22. 16:25
 22/22 A kérdező kommentje:
*rüfke
2016. szept. 22. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!