Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem lépett ki a szerető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lépett ki a szerető az életünkből. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Lebukott a férjem a szeretőjével. Beismerte, hogy régóta tart és szerelmes. Én rendezni akartam a házasságot és megkértem szakítsa meg vele a kapcsolatot. MEGÍGÉRTE! Egy percig se tartotta be az ígéretét. Ugyanúgy találkozik a nővel. Úgy teszek, mintha semmit nem sejtenék. A gyerekek miatt van még velem, érzem. Kedves vagyok, ő szexel velem, de érzem, hogy nem rám vágyik. Mit tegyek?


Én írtam ki ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


2016. aug. 29. 17:09
1 2
 11/16 Bence_ ***** válasza:
85%

Szépen folyamatosan törőd ketté a gerinced.

Minek? Becsüld már magad. Ő is azért van veled mert vannak értékeid.

Gyerekek is a te, ti mintáitokat fogják követni. Ilyen életet kívánsz nekik?

2016. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa.. nem biztos hogy a szerető de van rà esély ...mindenképp más szemszög.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

A szereto tanul belole es remelhetoleg legkozelebb nem nos pasinak jatszik csiki csukit hanem keres egy szabad pasit

mert aki kutyaval hal bolhaval ebred es csak magat okolhatja

2016. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Annál a kérdésednél én írtam a #3. választ, de ahogy elnézem a többség ugyanazon a véleményen volt: DOBD KI!

Nem is értem, hogy felnőtt nőként, hogy nincs benned annyi tartás és büszkeség, hogy azután, hogy éveken át csalt és állítólag szerelmes a cafkába, még te akarod ezt a láthatóan egyáltalán nem működő "házasságot" megmenti. MIÉRT? Mint már ott is írtam, a legszánalmasabb szöveg, hogy a gyerek miatt.. Nem is értem ez milyen érvelés, sokkal jobban fog sérülni lelkileg a gyerek, ha egy szar házasságban nő fel, ahol érezhetően jelen van az állandó feszültség, az hogy anya és apa nem szeretik egymást, kb mint 2 idegen. Semmire nem jó.

Én ennél érthetőbben már nem tudom leírni, ha neked megfelel, hogy ilyen szinten meg vagy alázva, hátba vagy támadva és szarba sem veszi a férjed az érzéseidet és kérésedet, akkor meg is érdemled. Mást már nem tudok mondani. Élj egy látszatházasságban, ahol nincsenek meg az alapvető dolgok, mint hűség, tisztelet, őszinteség.. Enélkül mit sem ér az egész.

2016. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Keress magadnak munkát, tanulj, dolgozz az önálló egzisztenciádon. Ha a gyerekek kisebbek lennének, talán azt mondanám, ne váéj el. De pár év és a gyerekek kamaszok lesznek, akkor már alig állnak szóba a szüleiddel, te meg ott leszel egy férjjel, akihez foggal körömmel ragaszkodtál, de akinek már nem kellesz igazán, nem szeret Téged.

Most még fiatalabb vagym még újra építheted az életed, találharsz mást. Ezzel az emberrel csak pofára eshetsz, ha nagyobbak lesznek a gyerekek, akkor már ők sem fogják otthon tartani, viszont Te idősebb leszel, nehezebben állsz munkába. Most lépj, később nehezebb lesz!

2016. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is ez volt.Akkor szakította meg a szeretővel a kapcsolatot,amikor az azt szerette volna,hogy engem elhagyjon.Ezt pedig nem tette meg.
2016. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!