Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem lépett ki a szerető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lépett ki a szerető az életünkből. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Lebukott a férjem a szeretőjével. Beismerte, hogy régóta tart és szerelmes. Én rendezni akartam a házasságot és megkértem szakítsa meg vele a kapcsolatot. MEGÍGÉRTE! Egy percig se tartotta be az ígéretét. Ugyanúgy találkozik a nővel. Úgy teszek, mintha semmit nem sejtenék. A gyerekek miatt van még velem, érzem. Kedves vagyok, ő szexel velem, de érzem, hogy nem rám vágyik. Mit tegyek?


Én írtam ki ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


2016. aug. 29. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
El sem olvasom a másik kérdést, annyira tipikus. Aki hülye, annak úgy kell. Megcsalt? LAPÁT! Lábtörlő maradsz egész életedre. Ha nem nála, majd másnál. Ez felfogás kérdése, sosem a másikat kell okolni... Kizárólag te tehetsz róla. Nem hogy a sarkadra állnál, kitennéd (már az elején ezt kellett volna) és keresnél magadnak valaki mást! Akár csak félkomolyat, de akkor sem lennél magányos. ÉLNI KELL. Egy életünk van. Mártírkodj, hogy aztán majd megkeseredett öregasszony legyél, aki sosem élt igazán.
2016. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Felvenném a szexet és elküldeném a másik nőnek. Az ilyen férgek azt mondják a szeretőnek, h már semmi nincs az asszonnyal és külön ágyban alszanak. Tuti megmutatnám kifelé is, h együtt vagyunk, elvitetném magam nyaralni, h ne tudjanak találkozni és ágyban fekvős szelfiket, v szauna utáni fürdőlepedős képeket posztolnék fbra.
2016. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát ugye ez három felnőtt ember és a gyerekek ügye. A férjed a gyerekek miatt maradna, te is akarod a házasságot menteni, de a férjed szerelmes, és nem tud a szeretőről lemondani...


Lehetséges megoldások:

1.) Elfogadod, hogy van egy szerető a képben, és a gyerekek számára egy stabil család. Ez akkor működik, ha te és a szerető is belemegy ebbe. A férjednek nyilván ez ideális.


2.) Te ezt nem tudod elviselni, rosszabb vele, mint nélküle - akkor lépni kell. Válj el, a gyerekek előtt, de mögött se sírj, veszekedések ne legyenek.


3.) Szerető nem hajlandó megbarátkozni a státuszával, ez a férjed számára jelenthet lépéskényszert. Hát ugye, itt kétféle kimenetel lehetséges.

2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan melyik pizsamadban almodtad azt hogy a szereto el fog tunni a kepbol?
2016. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Buta vagy.....na de megìrtàk sokan màr. Téged is cuccol a férjed a nőt is miért nem veszed be az àgyatokba szórakoztok 3asban vagy van pasija a szeretőnek akkor 4es pàrcsere is mehet. Azt mondod undorìtó a 3as hàt ez megy egyik lyukból a màsikba teszi ...
2016. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Tarcsal te is egy szeretot
2016. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha már máshoz kötik az érzések, akkor ez a házasság halott. Ha már van gyereketek, az ő érdekét nézd, hogy miképp tudjátok a leginkább kiegyensúlyozott légkörben felnevelni. Ehhez nem kell minden áron együtt maradnotok, ha jobb külön. Tudom, fáj, ha megcsalják az embert, de ha csak kényszerből, szánalomból maradnak veled, és nem azért, mert te kellesz, az még megalázóbb, és ha a házasságotok nem jön rendbe, akkor tönkremész te is, a férjed sem fogja tudni örökké őrlődés nélkül fenntartani a kettős életet (nálunk nincs többnejűség), és a gyerek életét is megmérgezi ez a pocsék minta.
2016. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 4.kommentet én írtam,hogy nem fogjàk befejezni,ha szerelmesek.Igazam is lett! Jobban jàr mindenki,ha elengeded őt,bàr tudom,ezt mondani sokkal könnyebb,mint megtenni. :(
2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szembesülj vele, hogy ez nem szerelmi kapcsolat, és csak a gyerekek miatt van Veled. És szembesülj vele, hogy életvitelszerűen hazudó szélhámos a választottad.


Mit érzel? Mit gondolsz? Mit kívánsz tenni? Így is megéri Neked vele vagy sem?

Érdemes konzultálni is a sorstárnőddel, mert a nyakamat rá, hogy neki is ugyanígy hazudik. Még nagyobb disznóságok is kiderülhetnek, ha egyeztetitek az infókat.

2016. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9.-et folytatom. Természetesen az az optimális végkimenetel, ha az ilyen aljadékot egyszerre ejti két szék között a pad alá a 2 nő. A szélhámos, hazug hajlamának minél nagyobb publicitása mellett (család, haveri kör, üzlettársak, stb.)!
2016. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!