Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető vagyok. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött minden. Évek óta párkapcsolatban éltem. Megismerkedtem egy házas férfival, akinek ugyanaz hiányzott a kapcsolatából, ami nekem. A gyengédség, az érintés és a szex. Mindketten próbáltuk otthon rendezni a kapcsolatunkat, de egyikünk párja se volt hajlandó változtatni. Megbeszéltük, hogy legyen közöttünk csak szex. Soha korábban nem volt ilyen jellegű kapcsolatom. Nem tudtam mit vállalok, de megkaptam mindent, ami hiányzott. Telt az idő és egymásba szerettünk. Én a párkapcsolatomat megszakítottam, de ő 2 gyerekkel nem volt ilyen egyszerű helyzetben. Ez így ment hónapokig tovább, amíg nem buktunk le a feleség előtt. A feleség a várt reakció helyett így is folytatni akarta. Azt mondta, ha nem fejezi be velem a férje, akkor költözik a gyerekekkel. A férfi mindent elmondott kettőnkről neki, azt is, hogy engem szeret. A gyerekek miatt maradt és megígérte, hogy befejezi velem. Ez volt 3 hete. Mi azóta is tartjuk a kapcsolatot, de sokkal nehezebb megoldani a találkozást. Mit lehet tenni egy ilyen feleséggel? Szerintetek önzőség lenne a férfinak kilépni ebből a házasságból? A feleség bűntudatot keltett benne, hogy miatta lesz a gyerekeknek szar, ha nem játsszák tovább a boldog családot. A feleség állítása szerint még szereti őt. A feleségnek nincs munkahelye, így az anyagi biztonságot is elveszíteni a válással. Mindkét gyermek iskolás már, szóval nem olyan kicsik. Előre is köszönöm mindenkinek, aki próbál őszintén tanácsot adni. 27/N
2016. aug. 26. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Hova és hogyan akar a feleség elköltözni ha nincs munkája? A gyerekeket az apánál kellene hagynia, más verzió szerintem nincs első körben.

Csak a gyerekek miatt nem kellene együtt maradni, de erről nem te fogsz dönteni hanem ők.

2016. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az anyukájához akarja vinni a gyerekeket, aki nem a közelben lakik.
2016. aug. 26. 13:04
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Itt nagyon nem a feleség a bűntudatkeltő ördög :)

Azért veled is szépen be lehet ezt etetni, pedig nem vagy egy tapasztalatlan tizenéves...


Ha az a férfi VALÓBAN szeretne, valóban veled képzelné el az életét, akkor válna, téged választana.

Lehet ezt ragozni, meg ráfogni évekig a gyerekekre, közös vagyonra, a "mindjárt válok"-ra, de ez mind kifigás.

Hidd el nekem kérlek.

Attól egy férfi lehet apa és JÓ apa, hogy elválik a feleségétől, sőt senki nem tiltja meg neki, hogy a bíróság előtt ő kérje a gyermekenek nevelését, nála legyenek elhelyezve, sőt egyre több (pozitív) példa van a megosztott felügyeletre is!

A gyerekek lehetnének nála is annyit mind az anyával, de tényleg nevelheti őket egy apa is, itt már nem szoptatós babákról beszélünk, nem valami veszélyeztető alkoholista-drogos-bűnöző felállásról.

Ha a feleség létbizonytalanságba kerül (vagy nem motivált a változásra nyilván), akkor az apa helyében én nem is gondolkodnék a gyerekek sorsán.


Itt azért kőkeményen sajnos a szeretőd a hunyó.

Az asszony motivációja legalább világos (anyagiak, kiszolgáltatott kapcsolat stv.), bár nem egyezik az én értékrendemmel.

A szeretődnek viszont ez így most egy kedves status quo- otthon főznek-mosnak rá (néha szex is lehet, persze biztosan esküdözik, tudjuk...), a gyerekek ott vannak stb.- veled meg igazándiból kötelezettsége semmi: ha találkoztok akkor az is jó és van szex, ha nem, akkor az is jó, majd tepersz utána :)

Mégis neki miért kellene változtatnia, ha neki megfelel?

(nem minősítem a hozzáállását, csak rávilágítani szeretnék akkor is, ha nekem nem szimpatikus)


Nem lebukni kellett volna, hanem közösen megbeszélni a jövőképet és eszerint cselekedni mindkettőtöknek.

Ha nem ígértétek meg egymásnak, hogy mindketten váltok és közösen folytatjátok egy a külvilág számára is elfogadott és legális kapcsolatban, akkor sajnos nincs is rajta mit számonkérned.

Tisztességtelen, ez van, nincs ezen mit szépíteni, nekem nem kellene ez a vetítés, de te döntesz, te szabad vagy, neked sincsenek ám a szeretőd felé kötelezettségeid, ugye tudod? :)


39N (elváltam)

2016. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
48%

Ilyen feleséggel? Semmit. A te kezedben csak egy drill van, az övében egy póker. Bármit is csináltok, mindig fenyegetheti, zsarolhatja a fickót a gyerekekkel. Továbbra is azt mondom, hogy foglalt emberekkel kezdeni időpocsékolás. Hazugságra, csalfaságra felépíteni egy működő kapcsolatot?


A feleség megkap mindent, te pedig lehetsz továbbra is a szeretője.

Mit tehetsz? Odébbállsz, vagy tűröd tovább.

27 vagy, még lenne esélyed egy normális kapcsolatot kialakítani.

2016. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked kellene lelépned. Attól, hogy még téged jelenleg szeret, nem jelenti azt, hogy később is fog. Sok családban élő szülők közt a szerelem elmúlik, de a gyerekek miatt együtt maradnak. A gyerekeinek ártasz vele. Apámnak is volt szeretője, anyám nem akart válni, balhé volt, aztán apám maradt a szerető lelépett és végül minden rendeződött. A legtöbb házasságban élő férfinek van szeretője.
2016. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Hat igy ertheto h nem dobja ki a pasit sztema ferjenek elo kene allnia egy a felesegenek kedvezo anyagi ajanlattal ahhoz, h a no akar elgondolkozzon a valason. Sztem nem lenne onzoseg kilepni, ez igy senkinek nem jo, de ha eza dolog nem megy sehova akkor neked kene elgondolkoznod azon h neked Ez megeri e:)


De ez alapvetoen a pasi dontese kell h legyen mert eleg gyakori h neked azt mondja h a feleseg nem akar valni mikozben o akar maradni a gyerekek miatt, es ez ugyanolyan eselyes mint a tobbi verzio:-)

2016. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Óriási becsapás ez az egész. A legtöbben azt gondolják,hogy egy titkos kapcsolat mennyire csodás,mert izgalmas ugye pont a titkossága végett,hisz nem lehetne megtenni,plussz milyen fantasztikus,hogy tőle megkapom,amit a társamtól meg nem kapok meg,pl jó szexet. Na igen. Csak van ebben egy óriási bökkenő. Amíg a párkapcsolatban jelen van a felelősségvállalás terhe és vannak elvárások is,addig a titkos viszonyban nincsenek és pont ettől annyira vonzó a dolog. De ahogy a titkos kapcsolat átvándorol megélhető,valós párkapcsolattá,mert az előző párkapcsolatnak vége szakad,abban a másodpercben ez az illúzió ledől,megjelenik ebben is a felelősség és az elvárások,kvázi megjelennek a problémák is. Bummmmmm! Micsoda illúzió és átverés ez az egész barátaim! Az ember csak saját magát köpködi szemen,ahelyett ,hogy szembe merne nézni a problémákkal. A titkos viszony a szemen köpés egyik tipikus kivetülése és a problémák elodázása.
2016. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Az egész "love story" ott hibádzik, hogy állításotok szerint nem volt jó a kapcsolatotok és a másik fél nem volt hajlandó rajta változtatni sem, hiába minden. Úgyhogy itt kellett volna következzen az, hogy szakítotok!! Nem pedig félredugunk.. Nyilván megcsalni a másikat sokkal egyszerűbb, de nem tudom felfogni, hogyha egyszer valami nem működik, akkor miért nem lehet tisztességesen szakítani és majd utána menni más karjaiba...

Bizonyára nagyon szeret, egyértelmű, de azért annyira nem, hogy elhagyja a családját és veled legyen. Tipikus, mindegyik tud ígérgetni meg tenni a szépet, de azért a családját, a biztos pontot nem hagyná el.

Mondjuk a feleséget sem értem, hogy képes még ezekután ezzel a fereggel együtt maradni és hogy nem tépte ki egyesével az összes hajad.. Bár igen, a pénz az nagy úr, ha nem dolgozik, akkor elég sz*ar helyzetbe kerülne, mert elvesztené a pénz forrását.

Én akkor is annyit tudok mondani, hogy növessz gerincet, mert láthatóan nincs és másszál ki sürgősen ebből az egészből, ne pofátlankodj bele egy házasságba!! Bármilyen is, akkor is férj és feleség, gyerekekkel! Majd ha már egyedülálló lesz kedvedre dugathatod magad vele, addig keress olyat, aki FÜGGETLEN!

2016. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
"Hogyan tovább?" - Növessz gerincet, és lépj tovább. Nem tudom, neked hogy esne, ha a te gyerekeid kerülnének ilyen helyzetbe egy új punci miatt (aki helyett majd ha szintén véget ér ez az izgi, titkos rész vele, jön a következő).
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
8#-as vagyok: Ja és persze azt se felejtsd el, hogy ez az ember képes volt a felesége és két gyerek mellett félrekefélni, gondolod majd pont téged nem csalna meg és verne át? Ugyan, mese habbal..
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!