Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A férjem nadrágja a széken volt..és találtam benne egy kb. 10-15 cm-es vörös hajszálat...Nekem barna majdnem derékig érő hajam van...Aggódjak? Informatikusként dolgozik, sok irodában jár, beleeshetett volna a nadrágjába a hajszál? 35 hetes kismama vagyok, tény, hogy nem olyan sűrű az "összebújás", mint rég...

2016. aug. 27. 18:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Néha azért én is szoktam, de ritkán. :P :D
2016. aug. 28. 10:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Jomadar,erdekes amit irsz,mi is az a negy alapszabaly pontosan?

Az elso,es a 4.?A 2.-3. at irtad.Koszi.

Van benne valami...

En az onbeteljesito joslatban hiszek.Ha bemesel magamnak,h rossz fog tortenni,tuti bekovetkezik,tapasztaltam...sajnos..

2016. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Legy tiszta a szavaiddal!

Vagyis nem csak hogy ne karomkodj, de ne mondj masokrol rosszat se. Azt hiszem a pontos forditas legy makulatlan a szavaidban. A lenyege ennek hogy a gondolataidnak teremto ereje van. Ahogy gondolkozol, ugy beszelsz, es ahogy beszelsz ugy cselekszel. Ez hasonlo a "bevonzashoz"


2 Ne feltetelezz!

Vagyis a jelenben elj es tenyeken alapujanak erzelmeid. Ez kamaszoknal nagyon fontos.


3. Ne vegy szemelyesen semmit!

Vagyis ha valakivel vitaba szallsz, es eldurvul a vita; nem biztos hogy te hibaztal es igy az nem rolad szol. Te nem vagy resze annak. Ha egyik ember az utcan mindennek lehordja a masikat, akkor az inkabb arrol szol aki "lehord" , nem arrol akit lehordanak. Ez kamaszoknal nagyon fontos.


4. Tedd meg a legjobbat amit tudsz.

A lenyege ennek, hogy ha visszanezel dolgaidra; ne legyen lelkiismeret furdalasod. Persze nem tudsz mindennap olimpiai teljesitmenyt nyujtani. Pl te most terhes vagy es nyilvan nem tudsz annyit teljesiteni, mint nehany honapja. De ezert nem hibaztathat senki, mert megteszed emit tudsz.


Egyebkent nagyon jo konyv. Nekem megvaltoztatta az eletem. Nagyon melegen ajanlom. Egyenes, nyilt beszed. Nem kertel semmit. Otthon kaphato. Vettem egyet az unokahugomnak.

2016. aug. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azota mi tortent? 🙂
2019. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!