Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A férjem nadrágja a széken volt..és találtam benne egy kb. 10-15 cm-es vörös hajszálat...Nekem barna majdnem derékig érő hajam van...Aggódjak? Informatikusként dolgozik, sok irodában jár, beleeshetett volna a nadrágjába a hajszál? 35 hetes kismama vagyok, tény, hogy nem olyan sűrű az "összebújás", mint rég...

2016. aug. 27. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A buszon is össze szedhette, vagy bárhol.
2016. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi okod az aggodalomra,én is szoktam találni magamon idegen hajszálakat,mivel emberek között járok.
2016. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 27. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit :) És boldog babavárást! :)
2016. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 27. 18:35
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne aggodj! Inkabb csak engedd szabadon es elvezd a terhesseged. Nem sokara kismama leszel. Szerintem ezzel foglalkozz.

Nezzuk a lehetosegeket.... a ferjed artatlan es rakeveredett egy hajszal. Kirobbantasz egy veszekedest; o artatlan es vedekezik; ebbol feszultseg lesz es a baba ezt erzi es fel mert bizonytalansagod kihat ra.

A ferjed bunos, de nem akar elhagyni; igenye volt, kielegitette; veszekedes es panik hangulat a reszedrol; a baba erzi fel es o is atveszi a pamik hangulatot toled, ami kihat az o egeszsegere is.

A ferjed bunos es megingott....ugyanaz, mint mikor nem akart elhagyni, de a veszekedes utan hirtelen duhbol megteheti.

Szoval szemethunysz es nem kombinalsz, akkor nyerhetsz. Egyebkent Miguel Ruiznak van egy konyve negy alapszabaly cimmel. A masodik az hogy "Ne feltetelezz!" A harmadik pedig, hogy "Ne vegy semmit szemelyesen!" Tehat varj mig a tenyek "elojonnek". Utana pedig ugy eld meg a dolgokat, hogy ezt nem te csinaltad es nem ellened tortent. Pl az eso nem azert esik, hogy te elazz :)

Az egyebkent tenyleg fontos hogy engedd szabadon a ferjed. Megkotni, bezarni, uralkodni ugysem tudsz rajta. Akkor meg vedd tudomasul, hogy ilyen az eletunk es elvezd amig tart :)

2016. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hormonok miatt vagy hisztisebb, és aggódsz, mert sok ilyen esetről hallani.

Egy hajszál nem jelent semmit.


27 hkm

2016. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 H_Vivien ***** válasza:
72%

Mi van? Egy hajszál? A mai világban tényleg eszébe jut ilyesmi valakinek? Könyörgöm, emberek közt járunk, tömegközlekedésen utazunk, bárhonnét oda kerülhetett az a hajszál. A férjem rendszeresen tele van hajszálakkal, van, hogy a zoknijából is szedek ki hajszálakat. És?

De átérzem a problémád. Én sosem voltam az a hisztis féltékenykedős nő, de a terhességem alatt tudod milyen hisztiket vertem le? Aaaajaj, szegény férjem tudna mesélni :D Így utólag már csak röhögünk rajta szerencsére, de akkor én véresen komolyan gondoltam. A hisztiket úgy értsd, hogy én addig mentem, hogy el akartam költözni :D Az, hogy mi még együtt vagyunk a férjem türelmének köszönhető és persze a sok-sok bocsánatkérésemnek :) Ne aggódj,a hajszál nem jelenti azt, hogy megcsal, csak a hormonok "szórakoznak" Veled :) Élvezd a babavárást és ne csinálj feleslegesen gondot. 35 hetes terhesen nehézkes a szex, szerintem ezt a férjed is megérti :)

2016. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lazán vezettem fel a dolgot, megkérdeztem, hogy kinek van ilyen szép, vörös haja..Kérdezze már meg, hogy milyen festéket használ. (Voltam én is vörös, de nem olyan, mint szerettem volna.) Nem lepődött meg, nem kezdett mentegetőzni, magyarázkodni, úgyhogy el is szállt az aggodalmam. :)
2016. aug. 28. 00:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyes vagy! Buszke vagyok rad!

Visszaadtad a hitem, hogy egy terhes no is lehet normalis :) Es nem kell hisztizni, veszekedni stb

2016. aug. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!