Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves nők, van olyan szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, van olyan szituáció, amikor megbocsájthatóbbnak tartjátok a megcsalást?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen aljas és soha semmilyen körülmények között nem bocsátanátok meg. Hanem hogy van-e bármi olyan körülmény, amikor elnézőbbek lennétek, ha tudnátok vagy sejtenétek, hogy a párotok félrelép. Vagy megbocsájtanátok, ha konkrét aktus nem lenne, csak orál például.
2016. aug. 19. 13:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%
Egyetlen ilyen eset jut eszembe: ha olyan egészségügyi problémám támadna, hogy életem végéig nem tudnék a párommal dugni. Azonkívül minden megcsalásnak lapát lenne a vége, ha van rá bizonyíték. Nálam a megcsalás kategória: taperolás, csók, szex, petting, orális szex. Bár azt sem tudnám megbocsátani, ha mással váltana szerelmes leveleket a hátam mögött, de az akkor sem megcsalás. De mondjuk egy rosszul sikerült flörtöt még talán meg tudnék bocsátani.
2016. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
67%
21. vagyok... ill. még azt, ha bizonyíthatóan megerőszakolták (ritka eset, de van ilyen is)
2016. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

En akkor bocsajtanam meg, amint epp megnyomom a teged tartalmazo hulladekegeto inditogombjat : * A fekete ruha kiemeli a szemem szinet, imadom! ; *


N

2016. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
34%
Ha erőszakot követtek el rajta (bár ez manapság ritka), vagy ha nekem lenne olyan betegségem, hogy nem tudnánk nemi életet élni, vagy, ha én nem tudnék neki gyereket szülni.
2016. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Ottiliaa ***** válasza:
Nem, hogy az orál, még a csók is megcsalásnak számít nálam. Mondjuk a megbocsájtás szerintem a kapcsolattól is függ, hogy mennyire erős. Lehet, hogy megbocsájtanék, de bennem lenne a kérdés: Ha egyszer megtette, lesz-e másadik alkalom?
2016. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Nincs.

Bár igazság szerint "megbocsájtanám" bármilyen esetben, csak az kizárt teljes mértékben, hogy a kapcsolatot folytassuk.

Ha neki jobb mással, akkor hajrá, de akkor hagyjuk egymást békén.

2016. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
64%
Az erőszak nyilván nem megcsalás, nem is teljesen értem, hogy jön ide, illetve ha pl nekem olyan betegségem lenne, ami miatt sok évig, vagy soha többé nem lehetne köztünk szex, akkor megbeszélnénk, és részéről lehetne nyitott kapcsolat amíg CSAK szexről van szó, de ezt se számítom igazából megcsalásnak, mert közös megegyezés alapján megy, nem hazudozik.
2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
42%

17/18 -as , te nem vagy normális...

Mi a manóért dobnád ki ha le**pja egy másik nő?!

Meg, hogy az egyszeri okés?!

Semmivel sem enyhítőbb körülmény, hogy csak "egyszeri botlás volt..."

A megcsalás az megcsalás. A bizalom, az intimitás, a szerelem ilyenkor mind oda veszik a közös jövővel együtt.

2016. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

17-es vagyok 28-as


A megcsalas nalam akkor szakitook ha valakivel egyutt vagyok 5 honapja, mert azert az mar megiscsak rohej, hogy ennyit nem bir ki, de szted egy 7 eves hazassagot felrugok azert, mert valaki bevette a szajaba a ferjem nemi szervet???:-))))


Meg csak nem is az h megdugott valakit, hanem egy szimpla happy finish egy masszasz szalonban Thaifoldom, szoval en nem dobalom ki ilyen baromsagokert a jol mukodo hazassagom:-))


Ha le is fekszik a novel es egyejes, nyilvan azert sem fogom elhagyni abbol kiidnulva, h nalunk az alapkoncepcio az, hogy egyutt eljuk le a hatralevo eletunket es mindent ehhez igazitunk. Ergo a dolgokat meg es atbeszeljuk nem csipobol dontunk ilyen kerdesekben, nem indulatbol hozunk dontest, hanem nyugodtan, felnottkent atbeszelve.


Nem varom el senkitol, hogy egy ugyanazzal az emberrel fekudjon le (velem) az elkovetkezo 60 evben, persze jo lenne es lehet h igy lesz, de ha nem akkor sem harapom le a fejet. Emberek vagyunk, es az ember poligam. Lehet a vagyakon uralkodni, van onkontroll a vilagon de nyilvan vannak olyan helyzetek amik sok emberen kifognak.


Ebbe a kapcsolatba egy tonna energiat es szeretetet beletoltunk, mukodik mindkettonk szamara minden szinten, egymas tarslelkei vagyunk es ebben belefer a megbocsajtas mint olyan-nalunk legalabbis. Megtalaltuk egymast. O egyebkent ugyanigy gondolja, hogy nem fogunk elvalni csak azert mert mondjuk megcsalom x y-nsl egy gorbe esten, nalunk az a kitetel h ezt oszinten elmondjuk.


Mivel egyikunk sem birtoklos, nem vagyunk lancra kotve igy mindenki kvazi azt csinal amit akar es velhetoleg ezert (sem) csaljuk egymast uton utfelen.

2016. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Detto. Pont így érzem, mint a 29-es.

Számomra egy a fontos a kapcsolatomban: Azonos szintű, egyenrangú partnerek legyünk, egymás társai.


A megcsalás csak akkor óriási gond szerintem, amikor valaki egy kiszolgáltatott nőt csal meg. Amikor házicselédnek használja a feleségét, amikor a férfi gyártja egyik gyereket a másik után, de nem törődik a gyerekekkel, nem veszi ki a részét a háztartásban, amikor a nőnek nincs szabadsága, csak a férfinak. Nőnek otthon a helye, kuss a neve, csak a férfi járhat el. Ettől felfordul a gyomrom.


Ezzel szemben én azt gondolom, ha két ember igazi segítő, egyenrangú társa egymásnak, és mindkét félnek van annyi szabadsága, amenyit igényel, akkor egy-egy megcsalás megbocsátható. Ha mindenki normálisan odafigyel, akkor egyébként ki sem derül.

2016. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!