Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves nők, van olyan szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, van olyan szituáció, amikor megbocsájthatóbbnak tartjátok a megcsalást?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen aljas és soha semmilyen körülmények között nem bocsátanátok meg. Hanem hogy van-e bármi olyan körülmény, amikor elnézőbbek lennétek, ha tudnátok vagy sejtenétek, hogy a párotok félrelép. Vagy megbocsájtanátok, ha konkrét aktus nem lenne, csak orál például.
2016. aug. 19. 13:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Én semmit sem bocsátanék meg. Nem válnék el tőle haragban, felfognám, hogy nálam esetleg nem kapna meg valamit, de ezek után senkivel sem lennék képes újból kezdeni vagy folytatni a dolgokat.
2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnám, sem újrakezdeni, sem pedig folytatni. Akárhányszor csókolóznánk vagy satöbbi, mindig érezném a másik jelenlétét, akivel megcsalt.


N/24

2016. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
52%

Ha már évek óta együtt lennénk, esetleg már házasok, gyerekkel...stb. Persze, ehhez az is kell, hogy ő maga mondja el, lássam, hogy őszintén megbánta, mardossa a bűntudat, meg akarja oldani, illetve, hogy csak egyszeri eset volt.

Minden kapcsolatban előfordulhat, hogy a felek elvesztik az összhangot és a kommunikáció romlása miatt problémák adódnak. Jobb esetben ezt megcsalás nélkül is meg lehet beszélni, de emberek vagyunk, hibázhatunk. Ellenben én CSAK ilyen körülmények közt tudnám megbocsátani és csak EGYSZER. No meg nem kicsit kéne tepernie, miután ezt félretéve az alap problémát kezeltük.

Minden más esetben azonnali szakítást jelentene.

2016. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzeli olyan szituációt, amikor valami indokot tudok mögé rakni, pl. távkapcsolat, mosolyszünet vagy hasonló. De mindegy, hogy meg tudok-e bocsátani vagy sem, ugyanis a bizalmamat egyszer lehet eljátszani, utána úgyis előbb-utóbb vége, mert folyamatosan ott van a féltékenység és a bizalmatlanság.
2016. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az! Mégis hogy tudsz bízni még egyszer olyan valakiben aki megígérte, hogy hűséges marad hozzád és eldobta ezt egy darab szexért... vagy másért...

Az ilyen embernek nincs tartása. A hűség választás kérdése. Olyan nincs, hogy elcsábított meg hasonlók. Én döntöm el, hogy el lehet-e engem csábítani vagy sem...

2016. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
47%

"Épp ez az! Mégis hogy tudsz bízni még egyszer olyan valakiben aki megígérte, hogy hűséges marad hozzád és eldobta ezt egy darab szexért... vagy másért...

Az ilyen embernek nincs tartása. A hűség választás kérdése. Olyan nincs, hogy elcsábított meg hasonlók. Én döntöm el, hogy el lehet-e engem csábítani vagy sem..."


És az ilyen emberek nem értik általában, hogy miért tették meg mégis.


Illetve én úgy veszem észre, hogy sokszor a megcsalás csak partner kérdése, vagyis inkább annak hiánya. Pl a nő vagy férfi nem néz ki elég jól, de van neki egy párja, amúgy megcsalná, de nincs kivel. De amint beesik egy jól kinéző/magas státuszú/karizmatikus/stb férfi/nő az életében, azonnal megtörténik.

2016. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%

El nem tudom képzelni, hogy férjem félrelépjen, nem olyan típus, De, kövezettek, meg, de én egészen biztosan megbocsátanám, ha megtenné. Egy numera után is a társam maradna, attól még fontos a családunk egysége.

Csak akkor nem bocsátanám meg, ha lenne valami állandó szeretője, aki miatt megromlana a családi életünk, érezhetően kevesebb időt töltene velünk, vagy ilyesmi, akkor nem lenne értelme folytatnunk.

Egy kósza éjszakán valaki mással én lazán túllendülnék. Nem vagyok féltékeny típus.

2016. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
11%
Persze, hogy van: Mikor ők követik el... Ott mindig van valami joker :D
2016. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam én, jobb, mint egy vicc oldal.

Érdekfeszítő válaszok vannak. Bár, egyes válaszok logikáját egyáltalán nem értem.

2016. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Számomra nincs ilyen szituáció. A megcsalás az, amit soha nem tudnék megbocsájtani. Ha én nem vagyok neki elég jó és megfelelő, akkor nyugodtan mehet a macájához, a bizalomnak abban a percben annyi lenne.
2016. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!