Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalások többsége sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalások többsége sose derül ki ha a férfi titokba akarja tartani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez leginkább azon a szeretőn múlik inkább, aki akarja, hogy kiderüljön....mert magának akarja a férfit,szét akarja szedni a családot.Borítja a bilit,ha többet akar.

A férfi ált. akkor borít csak, ha szerelmes,és új életet akar kezdeni a szeretővel...

2016. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. De gondolok arra hogy egyikse akarja de kiderül meglátja egy ismerős vagy lebukik egy hívással stb. Mekkora esélye ennek úgy általában?
2016. aug. 7. 09:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Elég nagy.

Akkor is tudtam, hogy a férjem "valami nővel andalognak" mielőtt hazaértek a húgával az állomásról.

2016. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...A dolog pont fordítva szokott lenni...Álltalában MINDEN megcsalás ki szokott derülni előbb-utóbb...Akárhogyan is próbálja titkolni a férfi,vagy bárki más is...És minnél tovább tart a megcsalás,annál biztosabban ki fog derülni idővel...Max.csak az EGYEDI/EGYSZERI eseteknél fordulhat elő az időnként,hogy esetleg sikerül titokban tartani...Szóval attol tartok,hogy nincs itt semmibe sem az,hogy a férfi mit szeretne titkolni és mit nem...
2016. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A férjem éjszakai szolgálatban volt együtt a nőjével,az leszökött hozzá,éjszaka, otthagyta az alvó gyerekeit.

Reggel hazajött, lefeküdt aludni, felkelt, evett,stb.Semmit nem láttam rajta, és nem voltak sms ek, gyanús jelek.Ez kb két hét időtartam volt, és kb 3 szex.

Ki tudja meddig folytatták volna, ha nem derül ki mégis...

Itt a szerető akarta ,hogy kiderüljön, mert arra számított,kirúgom a férjem, és majd elválik, és feleségül veszi őt...

Hát nagyot koppant...:)

2016. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/5 Időpont ma 11:16


Akkor gondolom ,hogy együtt is maradtál a férjeddel. :D :D Hát gratulálok, ha ennyi eszed volt... Erre én nem nagyon lennék büszke :) ugyan is ezekszerint csak egy kúrópajti volt neki a csajszi, aki helyett most valószínűleg keresett mást, de igazad van, ne aggódj mert ameddig főtt kajával és tiszta ruhával ellátod, addig maradni is fog, hiszen te is csak egy jó kellék vagy neki. :) olyan naivak (buták) az emberek és még büszkék is rá...

2016. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Képzeld együtt maradtunk,és nem azért mert kevés eszem van,nem kell gúnyolódni.

23 év házasságot nem rúgok fel.Megbeszéltük, változtattunk...Ennek 6 éve már ,és jobban élünk, mint valaha.De nem magyarázkodom neked,nem érdekelsz...

Legkevésbé se érdekel a te véleményed.

2016. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

1. A találkozásoknak a szeretővel max. havi párszor kell történnie. Nyilván ha heti többször jársz félre, annál nagyobb az esélye, hogy lebuksz.


2. A szerető vagy egyáltalán ne tudjon rólad szinte semmit (azt se hogy párod van, akivel megcsalod), vagy tudja ezt de ne érdekelje őt. AZ ROSSZ, amikor a szeretőd beléd szeret és többet akar tőled. Erre vigyázni kell.


3. Nagypapám 30 éven át csalta durván a nagymamámat. Városi főrendőr volt, miközben egy tanyájuk is volt a városhatáron túl, ahová kivitte a nőket. Rendőrként meg elég volt csak túlórát hazudnia. És persze nem napi szinten vitte ki a nőket, inkább úgy havi pár alkalommal. És akkor is a 30 év alatt úgy kb egy tucat szeretője lehetett maximum.


4. Itt egy jó leírás arról ANGOL NYELVEN HOGY MÉG MIKET KELL CSINÁLNI, hogy ne bukj le a megcsalással:

[link]


Ha a 4 pont közül (illetve a 4. pontban lévő angol nyelvű linken való pontok közül is) betartasz mindent, akkor elképesztően minimális esélyed van arra, hogy lebukj a megcsalással.

Az bukik le, aki túl könnyelmű és lazán veszi ezeket a dolgokat.

2016. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért jó tippet adni a megcsaláshoZ?Nem értem...:(

Mit szólnál ha a te párod kérne tippeket, hogy csaljon úgy meg, hogy ne bukjon le...? :((

Ha más pixnára,vagy faxra vágyik valaki, lépjen ki az előzőből.Adjon esélyt a másik félnek is egy normális kapcsolatra...Elnézést nem szoktam alpári lenni, de ez kijött most belőlem.

2016. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én barátnőm is megtudta hogy a férje megcsalja mert a szerető boritotta a bilit.együtt maradtak a férjével és azóta is dugja a szeretőt,bizonyiték van rá.ennyit erről
2016. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!