Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nő barátnői egyből jelentik a félrelépést a megcsalt pasinak, a pasi barátai meg mindig passzívan falaznak, amikor a nő érdeklődik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 12:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20:

Köszönjük a kommentet. De ezzel nem tudom mit akartál mondani. Tudod ha én baszok félre, abból a kapcsolatomon belül nehezen lesz zabigyerek, kakukkfióka. De ha a barátnőmet csinálja fel más srác, akkor nekem "kell" felneveleni azt, aki biológiailag nem az enyém.


Ráadásul NEMTŐL FÜGGETLENÜL minden ember megbocsátóbb a saját megcsalásával, mint a másikével kapcsolatban. Most itt úgy beszéltél, mintha csak a férfiak lennének ebben megengedőbbek, miközben a nők ugye angyalok. Mindkét nemnek, és minden embernek nemtől függetlenül közben pedig maga felé hajlik a keze

2016. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 nem érted, hogy mit akartam mondani? Nem baj, nem szégyen...


Viszont ezt a zabigyerek elméletet hangoztatni elég gáz, és te is láthatod, hogy mekkora baromság, ha fél percnél tovább gondolkozol rajta.


"Most itt úgy beszéltél, mintha csak a férfiak lennének ebben megengedőbbek, miközben a nők ugye angyalok."

Igen, tényleg nem értetted meg a lényeget (arról meg nem is beszélve, hogy 1,5 oldalon keresztül pont, hogy a pasik kommentelték, hogy bennük mennyivel több összetartás szorult, nem úgy, mint a csúnya pletykás nőkbe)

A példát nem maga a kérdés miatt írtam, hanem azért, mert az itteni pasik szinte erkölcsi magaslatokba emelik a társaikat, akik kussban nézik, hogy a férfi barátjuk megcsalja a barátnőjét.

Miközben ez NEM egy pozitív dolog, sőt, messze van attól. Persze árulkodni sem szép dolog, de ilyen szituációban nem is lehet szépen eljárni, márpedig az itteni férfiak egymás vállát veregetik azért, mert ők oldalvonalból néznék, ahogy valaki, akit a barátjuknak tartanak, csúnyán átb..sz egy olyan embert, aki állítólag fontos neki...


"Mindkét nemnek, és minden embernek nemtől függetlenül közben pedig maga felé hajlik a keze"

Aha de ezt miért nekem írod? Mikor mondtam én azt, hogy ez nem így van? Címezd azoknak, akik konkrétan le is írták, hogy a nők utálják egymást, és nincs közöttük összetartás.


Ok, minden tiszta?

2016. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Viszont ezt a zabigyerek elméletet hangoztatni elég gáz, és te is láthatod, hogy mekkora baromság, ha fél percnél tovább gondolkozol rajta. "

Ezen nem tudom mit nem lehet érteni. Ha egy nő félre kúr, ő akkor is a saját gyerekét fogja neveleni ha abból gyerek lesz, akkor is ha az egy másik férfitól van. Egy nőt ebben nem lehet átbaszni. Egy férfit igen. Állítólag a párkapcsolatban élő, gyereket nevelő férfiak 10%-a olyan gyereket nevel, aki nem is az övé! Ezt most komolyan, vicc nélkül mondom. Egy nővel nem történhet olyan hogy más gyerekét neveli a saját tudta nélkül, egy férfival azért igen.


"A példát nem maga a kérdés miatt írtam, hanem azért, mert az itteni pasik szinte erkölcsi magaslatokba emelik a társaikat, akik kussban nézik, hogy a férfi barátjuk megcsalja a barátnőjét."

Ez normális. Ezzel nincs semmi gond. Legyen szó családtagról, közeli és régi jó barátról, nyilvánvalóan minden értelmes ember inkább védi az ilyen "emberét", semmint elárulja, hátba szúrja őt. MIből lesznek 50 éves barátságok, mint amilyenek a 80 éves nagypapámnak vannak? Hát nem abból, hogy a nagypapám beárulja a barátját annak a feleségének, miközben annak van szeretője. Néha választás elé kerülnek az emberek


" a nők utálják egymást, és nincs közöttük összetartás"

De ezt én is így gondolom és ez jellemzően tényleg így van. A férfiak sem szentek egymással kapcsolatban sem, de sokkal jobban el tudja fogadni két barát egymás hibáit, hiányosságait, mint két nő és a férfiak sokkal megértőbbek.

Ha egy nőt megkérdezel titokban a legjobb barátnőjéről, hogy mondja el róla a véleményét, sokkal rosszabbakat, durvábbakat fog mondani róla privátban, mint egy férfi valaha is mondana a saját barátjáról. És nem azért meg a férfi nem mondja ki amit gondol. Hanem mert a férfiak toleránsabbak, megértőbbek a barátaikkal, mint a nők a barátnőikkel szemben.

2016. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem te kezeltesd magad, mert beteg vagy!
2016. júl. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miért?
2016. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!