Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nő barátnői egyből jelentik a félrelépést a megcsalt pasinak, a pasi barátai meg mindig passzívan falaznak, amikor a nő érdeklődik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 12:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a férfiaknál a barátság azt jelenti, hogy mindig kiállnak a másikért, akármilyen hülyeséget is csinált. A nőknél meg inkább riválisok a barátnők, mintsem igaz barátok. Emellett persze én elítélem a megcsalást, ha ilyen lenne, haveromat is elítélném emiatt, de egyben tuti, hogy falaznék neki. 22/F
2016. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Én most is falazok a barátnömnek.

N24

2016. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Bevallom őszintén én tinikoromban egyszer megcsaltam a barátom, akivel már amúgy is zuhanórepülésben voltunk, de az összes barátnőm falazott. Szerintem ez így nem igaz.
2016. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Mert a férfiaknál és a nőknél őszintén, komolyan, mondom hogy mást jelent a barátság.


Van négy-öt barátom, akiket még a gimi eleje óta ismerek, több mint 10 éve. Már sokan más városban élünk, de havi szinten találkozunk és heti szinten beszélünk egymással (élő szóban, telefonon/Skype-on).

Na most én normális, átlagos, törvénytisztelő embernek tartom magam, soha még csak szabálysértésért sem voltam büntetve. De ha bárki a fenti régi jó barátaim közül -akiket úgy 12 éve ismerek- felhívna ma este, hogy "Bocsi, itt egy hulla. Segítenél felásni és feldarabolni? Kérlek ne kérdezz semmit."


Akkor mennék és segítenék szó nélkül. Nem az, mint a lányoknál, hogy ők elvileg örök legjobb barátnők, aztán összevesznek valami pasin. Tudom ez a két példa most nagyon kisarkított volt, de csak azt szeretném ha megértenétek a különbséget ami ÁLTALÁBAN van a két nem barátságfelfogása között.

2016. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Mert férfiak között létezik barátság, nők között viszont nem.
2016. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Én falaztam már barátnőmnek, és bármikor megtenném újra. Nekem a barátnőm igazi barátnő, az egyetlen kb, de vele szoros a kapcsolatunk.
2016. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

6:

Helyes! 4-es vagyok. Én sem azt mondom hogy nők között egyáltalán nem létezhet soha igazi barátság, de azok általában ritkábbak és törékenyebbek, mint a férfiaknál. Ha neked van(nak) ilyen(ek) az jó

2016. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Visszavezethető az ősidőkbe.A férfiak egyűtt vadásztak,harcoltak,kiálltak egymásért.A nők csak rivalizáltak.Le leszek pontozva szokás szerint.
2016. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
8: Van benne valami amit mondasz. A nők sem egymás ősellenségei, mert azért otthon a "barlangban" együttműködtek, de azért a férfiaknál amikor az életükről volt szó vadászatról (PÁRSZÁZEZER, PÁRMILLIÓ ÉVEN KERESZTÜL) az tényleg több együttműködést és bizalmat igényelt
2016. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy görény vagyok, de én szólnék. Nem egyből, hanem megpróbálnám rábeszélni a barátnőmet, hogy mondja el ő, legyen már benne ennyi gerinc. Mert egy ilyet nem elmondani gerinctelenség, és nem bírom elviselni a gerinctelenséget. És amikor ennek előjelei vannak, márpedig vannak, akkor biztatom arra, hogy vagy lépjen ki a kapcsolatból vagy próbálja meg helyretenni, de döntse el, mit akar. Bár érdekes módon egy olyan barátnőm sincs, aki megcsalná a párját és ne azon dolgozna inkább, hogy helyretegye. Vagy inkább kilépjen.

Egy barátnőm sem riválisom, sosem versengtem egy nővel sem, bármelyik barátomért a tűzbe mennék és segítenék, ha bajba kerülne, ahogy máskor is megtettem. Fel lehet hívni az éjszaka közepén, ha tudok, buszra szállok, ha nagyon kell, eltaxizom a világ végére is, vagy bármi... De ez az én értékrendembe nem fér bele.

Ha engem megcsalnának, én is szeretném, hogy valaki elmondja, ha a párom van akkora féreg, hogy nem teszi meg. És nem is akarok közösködni olyanokkal, akik cimborák ilyenekben. Szerintem a barátság nem az, hogy éjszaka segítek elásni egy hullát, hanem segítek belátni, hogy ez hiba volt, és igenis, a büntetést le kell tölteni, ha meg önvédelem volt, azért kell szólni, mert ha elsunnyogja, akkor azt már a büdös életben nem magyarázza ki.

2016. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!