Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy visszafogottab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy visszafogottabb, szégyellős pasi, akinek nem mindene a szex kevesebb eséllyel csal meg mint más?

Figyelt kérdés

Eddig mindig szexéhes pasijaim voltak, akiket persze mindig megpróbáltam kielégíteni mert azért engem is sok mindenre rá lehet venni, de sokat dolgozom, és ezidő alatt megcsaltak.

A mostani pasim viszont visszafogott, szégyenlős. Csak este akarja csinálni fürdés után, sötétbe. És igazából már az elején megmondta hogy neki nem mindene a szex. Ha összebújunk és együtt filmezünk, vagy elmegyünk kirándulni, biciklizni együtt, az ezerszer többet ér mint egy gyors menet.


2016. jún. 15. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen, kevesebb eséllyel :)

Nekem meg lányból kellene egy ilyen.

2016. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kevesebb eséllyel. Persze nyilván azt fogják mondani, hogy csak azért, mert neki kevesebb is a lehetősége, de szerintem nem. Ő valószínűleg nőként tekint rád,akit magáért szeret és akivel lehet közös programokat csinálni, és egyik közös program a szex, a kirándulás, a filmezés, meg a mozizás mellett. Nem pedig úgy, hogy ürít beléd egyet, aztán a nap további 23 órájába leszar. :) 22/F
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
magadért
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Exemnek nem volt fontos a szex, idővel le is szokott róla teljesen. Én meg élhettem szexmentes kapcsolatban... Tűrtem sokáig, de amikor kiderült, hogy mással randizgat, az már túl sok volt. Neki nem szexuális igénye volt, hanem érzelmi: és azt kereste máshol. Hónapokon keresztül randizgatott egy nővel, szerelmes üzeneteket küldött, neki stb. Őszintén bevallom: ez sokkal jobban fájt, mintha egyet ürített volna érzelemmentesen.
2016. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet alapozni. Ez olyan, hogy az ember azt gondolná, hogy egy kevésbbé népszerű pasi, ha kifog egy nagyon kedves, csinos csajt az majd örökké megbecsüli a szerencséjét. Azt egy nagy lócitromot! Felbátorodik, hogy mekkora bika, mert volt egy nő, aki nem egy lúzert látott benne és akár a csinos barátnője mellett is bepótolja a töketlen éveit.


Attól mert a pasid nem egy latin bika, az nem jelenti azt, hogy ezért nem fog megcsalni. Főleg mikor kapuzárási pánik jön rájuk, akkor meg tudnak veszi...

2016. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Frászt.

Vagy azért lép félre mert több tapasztalatot akar. Vagy mert mással éli ki a mocskosabb vágyait.

Hűséges pasi nincs!!!

Csak olyan, akinek nincs lehetősége.

2016. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd itt alakulni a sírós testvériség női részlege is, ahogy elnézem. Attól, hogy ti nem találtatok hűséges férfit, attól még rengeteg van. Nem azért, mert nincs lehetősége, hanem azért mert van gerince !
2016. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, ugye milyen jó érzés, amikor a másik oldalról hallod ezt az állítást?


Egyeseknek hobbija mindig a nőket mocskolni.


Se a nők nem szentek, se a férfiak, de igyekszik mindenki a saját oldalát védeni.

2016. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy emiatt megcsalni nem fog, de attól még kiderülhet, hogy amúgy a szr ember. Szóval ez nem biztosíték semmire.
2016. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is hasonló beállítottságú vagyok.

Bár én nem csak azért nem csalnám meg mert nyuszi vagyok, hanem mert emberileg elítélem a megcsalást.

2016. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!