Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hagyjam a pasit, ha lekéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a pasit, ha lekéstem róla? Van itt hozzá hasonló ízlésficamos pasi?

Figyelt kérdés

Szemet vetettem egy pasira, akinek barátnője van. Ezt az egész szitut én nagy pechként élem meg.

A csaja külseje talán nem releváns, de azért ejtek pár szót, hogy lássátok, szexuálisan nem a legkívánatosabb. Arca nem rossz. A hajával semmit sem csinál, lóg szabadon vagy befonva, és mindig szanaszét áll. Sovány, hozzá pedig aránytalanul magas, nincs melle, deszka lapos. A belsejéről annyit, aranyos gondolom, de iszonyat gyerekes. Közös ismerősök szerint is gyerekes. Mi több, a srác szerint is gyerekes.

Na mindegy, szóval hagytam a srácot, gondoltam foglalt a szíve. Haverkodtam vele, burkoltan talán flörtöltem, de ennyi. De mostanában megkedveltem, állandóan eszembe jut, és ha történik valami, neki akarnám elmondani. A barátnőim azt mondták, ha így vagyok vele, hódítsam el... Ez nagyon genya dolog, fogtok is itt a válaszokban anyázni, de fontolóra vettem. Vágyok rá, miért tegyek le róla, csak mert később érkeztem?

Egy haverom azt mondta, hagyjam, ha a srác akarna valamit, már lépett volna. És igaza van. Csak beégetném magam lehet. :/

Tudom a külső nem minden, szóval csak azért mert nem vagyok olyan gebe égimeszelő mint a barátnője, meg mert nőiesebben öltözködöm, még nem fog a nyakamba ugrani a srác. De tekintve hogy jól elvagyunk, a belsőnk sem állhat szöges ellentétben.

Aztán egyszer iszonyatos óvatosan elkezdtem faggatni. Azt mondta, hogy szép a barátnője, és amikor először meglátta (előtte írásban beszéltek), megnyugodott, hogy tényleg olyan mint a képeken, nem pedig csúnya, mint ahogy párszor megjárta. Azt mondta, nem sovány, csak vékony, meg hogy van melle, formás, és neki a kisebb tetszik. A gyerekességre azt mondta, imádja hogy szeleburdi, és hogy attól még lehet rá számítani. AZ öltözködése meg, szerinte tök jó, szereti a lányon a bővebb pólókat, stb.

Hát, nem tudom eldönteni, vagy vigasztalta magát a srác, vagy ízlésficamos. Érdekel, van-e itt olyan pasi, akinek bejönnek az ilyen lányok.


2016. jún. 30. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fingod nincs a valódi értékekről. Igazad van, nem fog a nyakadba ugrani. Ha ráhajtasz, akkor hogyan jellemeznéd magad? Csinos, nem gebe, van melle, belsőre meg egy erkölcstelen nulla? De nem baj?


Százezer fontosabb dolog van a mellméretnél és kilóknál. Az ELVEK pont ilyenek!

2016. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem foghatom mikor emberek kapcsolatot terveznek olyanokkal akiket el lehet hoditani az aktualis parjuktol... szerinted toled nem lehetne majd? Inkabb keress egy nem foglalt pasit.
2016. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdésre a válasz: Igen hagyd békén őket ha boldogok

2. kérdésre a válasz: Sok féle ember van a nagyvilágban, nekem pl. nem jön be külsőre a srác barátnője.

2016. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
há há há
2016. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1, Hagyd a pasit, nálad jobbat érdemel.

2, A srác nem ízlésficamos, hanem ízléses. Te a féltékenység miatt találod csúnyának a csajt, de dolgozd fel: Mérföldeket ver rád.

2016. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod attól, hogy valaki vékony, még lehet van melle is, csak nem mutogatja, mint a tőgyesek a kannáikat.

Hasonló vagyok, mint a lány, és elég rosszul esett ezért ez a rosszindulatú, féltékeny irományod.

Te gebének nevezted a csajt, ezért az eddigi tapasztalataim alapján neked rohadtul nincs átlagos és arányos alkatod, hanem egy dagadt TEHÉN vagy. Na, ez neked hogy esett?


A pasi akkor lenne ízlésficamos, ha egy hozzád hasonló gonosz banyával jönne össze.

2016. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Igaz takony ember vagy.
2016. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Es mit er a te szebb kulsod ha belul roh**adt vagy?

Semmit. Kesobb majd rajossz h milyen ha megcsalnak. Isten nem bottal ver.

Puszi

2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Gebe is vagyok, meg égimeszelő is, mint a csaj. Valószínű, hogy benne is van valami plusz, valami kisugárzás, varázs, bármi, ami megfogta a fiút.
2016. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az is kérdéses, hogy vajon a kérdezőnek tényleg szebb alakja van-e. Mert szerintem egyáltalán nem. Igazán szép lányok és nők inkább viszont dícsérik a többi lányt, hiszen őket is gyakran dícsérik, hogy milyen szép alakjuk van. Ilyen rosszindulatúak csak a kívül és belül is problémás lányok szoktak lenni, ha észrevettétek.
2016. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!