Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hagyjam a pasit, ha lekéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a pasit, ha lekéstem róla? Van itt hozzá hasonló ízlésficamos pasi?

Figyelt kérdés

Szemet vetettem egy pasira, akinek barátnője van. Ezt az egész szitut én nagy pechként élem meg.

A csaja külseje talán nem releváns, de azért ejtek pár szót, hogy lássátok, szexuálisan nem a legkívánatosabb. Arca nem rossz. A hajával semmit sem csinál, lóg szabadon vagy befonva, és mindig szanaszét áll. Sovány, hozzá pedig aránytalanul magas, nincs melle, deszka lapos. A belsejéről annyit, aranyos gondolom, de iszonyat gyerekes. Közös ismerősök szerint is gyerekes. Mi több, a srác szerint is gyerekes.

Na mindegy, szóval hagytam a srácot, gondoltam foglalt a szíve. Haverkodtam vele, burkoltan talán flörtöltem, de ennyi. De mostanában megkedveltem, állandóan eszembe jut, és ha történik valami, neki akarnám elmondani. A barátnőim azt mondták, ha így vagyok vele, hódítsam el... Ez nagyon genya dolog, fogtok is itt a válaszokban anyázni, de fontolóra vettem. Vágyok rá, miért tegyek le róla, csak mert később érkeztem?

Egy haverom azt mondta, hagyjam, ha a srác akarna valamit, már lépett volna. És igaza van. Csak beégetném magam lehet. :/

Tudom a külső nem minden, szóval csak azért mert nem vagyok olyan gebe égimeszelő mint a barátnője, meg mert nőiesebben öltözködöm, még nem fog a nyakamba ugrani a srác. De tekintve hogy jól elvagyunk, a belsőnk sem állhat szöges ellentétben.

Aztán egyszer iszonyatos óvatosan elkezdtem faggatni. Azt mondta, hogy szép a barátnője, és amikor először meglátta (előtte írásban beszéltek), megnyugodott, hogy tényleg olyan mint a képeken, nem pedig csúnya, mint ahogy párszor megjárta. Azt mondta, nem sovány, csak vékony, meg hogy van melle, formás, és neki a kisebb tetszik. A gyerekességre azt mondta, imádja hogy szeleburdi, és hogy attól még lehet rá számítani. AZ öltözködése meg, szerinte tök jó, szereti a lányon a bővebb pólókat, stb.

Hát, nem tudom eldönteni, vagy vigasztalta magát a srác, vagy ízlésficamos. Érdekel, van-e itt olyan pasi, akinek bejönnek az ilyen lányok.


2016. jún. 30. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kívül problémás vagyok (ezáltal belül sincs minden rendben), de én soha nem szidok más embereket, pláne nem a külsejük alapján. Nem ez határozza meg az embert!


Kérdező, ami először eszembe jutott rólad az az, hogy: egy önző, buta és rosszindulatú kis liba vagy. Ezt szerintem a pasi is tudja rólad, ne aggódj!

2016. júl. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 omba ***** válasza:
"Azt mondta, hogy szép a barátnője," - ezt minden normális ember így látja. A szerelem már csak ilyen.
2016. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!