Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nő barátnői egyből jelentik a félrelépést a megcsalt pasinak, a pasi barátai meg mindig passzívan falaznak, amikor a nő érdeklődik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 12:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

ugyanúgy vagyok vele mint az utolsó.

jöhettek a 'barátság' dumával, de szerintem annyi az egész, hogy belénk több gerinc szorult.

2016. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%

10:

De amit te mondasz, csak az a baj hogy nagyon-nagyon relatív. Mert TE DÖNTÖD EL MI A JÓ ÉS MI A ROSSZ, senki más, amikor ilyenek alapján ítélkezel. Pont ez az hogy te is meg a 11-es azt hiszitek hogy mások felett álltok, hogy ti tudjátok mi a jó másoknak és majd "a helyes útra" terelitek őket, akármit is jelentsen az számotokra. Ez a 11-eses "több gerinc szorult duma" is csak arra jó, hogy tükörbe nézve elhiggyétek ti aztán tényleg igazán fas sza, jó emberek vagytok. A többség meg hát ugye alávaló hozzátok képest.

Most komolyan, ha egy TV-n végignéznék más emberek a TI életeteket, akkor csak tökéletességet látnának, ahol ti sosem hibáztok és mindig a helyes döntést hozzátok? Mivel tudom hogy a válasz nem (hiszen senki sem tökéletes), ezért érzem kétszínűségnek, amit ti beszéltek. Remélem nincs harag.


Fontos: Szerintem nem erkölcsös és romlott emberek vannak. Hanem mindenki romlott, csak ezek között vannak emberek akik őszintén megvallják a saját romlottságukat és vannak akik ezzel kapcsolatban másoknak is, de főleg még önmaguknak is hazudnak. Ez az én világnézetem.

2016. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, egyáltalán nem ők döntik el, hogy mi a rossz, mert annak a drága barátnak ugye ott van a társa akit megcsalt. Ha ez nem lenne probléma, akkor ugye nem hívnánk megcsalásnak, amiért falazni kell. Így viszont esélyes, hogy valaki életét tönkretette, megbántotta, stb. Mi ez ha nem rossz? Vagy ha én odamegyek, belédrúgok és aztán rádszólok hogy ne rinyálj, mert nem döntheted el önkényesen, hogy az rossz-e, akkor mit szólnál?

Amúgy meg én nem csak a barátnőimnek nem falaznék de senki másnak se, pl a családomnak, akik aztán tényleg nem riválisok. Egyszerűen én nem vagyok hajlandó olyan dolgot támogatni amivel nem értek egyet és mérgezni magam más hazugságával.

2016. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

" Így viszont esélyes, hogy valaki életét tönkretette, megbántotta, stb"

De pont az elmondással mennek tönkre a dolgok. Mert ismerek olyat, aki évtizedekig csalta a párját (persze nem folyamatosan napi vagy heti szintenm, de nem is cask egy véletlen botlása volt), de mivel a másik nem jött rá, így senkinek nem ment tönkre az élete.


"Vagy ha én odamegyek, belédrúgok és aztán rádszólok hogy ne rinyálj, mert nem döntheted el önkényesen, hogy az rossz-e"

EZT JÓL MONDOD! Mert attól is függ, hogy miért rúgtál belém. Csak úgy, mert egy pszichopata állat vagy és jól esik a másik fájdalma, vagy esetleg valami súlyos dologgal rászolgáltam vagy benned van valami mélyen rejlő oka ennek, ami legalább egy rúgást ért. NEM MINDEGY.

Ezek alapján te csak a tetteket vizsgálod. Én pedig szeretek jobban a dolgok körmére nézni, jobban a dolgok mélyére nézni hogy mi miért történt, nem egyből ítélkezni.


Ha nem falazol hát nem, oké. Most csak beszélgetünk a miértekről és az okokról.

2016. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

#14

az ilyenek szokták azt mondani, hogy 'inkább nem mondom el a megcsalást, mert ez az ÉN TERHEM, nem akarom megbántani'... szerintem viszont ez az undorító. nem vagyunk tökéletesek mi se (én legalábbis biztos nem) de soha nem csaltam meg senkit, és nem is hiszem, hogy meg tudnám tenni. de ez én vagyok, neked ez belefér, nekem nem, és ezt a barátaim is tudják rólam. és igen, mivel barátok vagyunk elmondanám a véleményem, ami az, hogy mondja el. nem falaznék, maximum megpróbálnék nem belefolyni, de ha rákérdezne a barátnőm pasija, azt mondanám, hogy 'nem tudom, beszéld meg vele'. szerintem ennél korrektebb nem lehet egy ember.

2016. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

En falaztam minding

Szo nelkul. Ha mar ramirt a pasi h hol volt tegnap vagy hasonlo akkor mar sejtettem..es a valasz az volt h velunk.

Egyebkent nem partolom az ilyet.de az o elete es az en velemenyem mindig elismondom. Mashoz nincs jogom

2016. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

wow, komolyan sikerült a pasiknak még ennél a kérdésnél is egymás seggét nyalni? Ha tudod, hogy a barátod a lehető legmocskosabb, legaljasabb módon átcseszi azt, akit elvileg a világon a legjobban szeret, és te tartod a kis pofád, akkor nyilván az azért van, mert te férfiként sokkal érzékenyebb és figyelmesebb vagy, a nők ezzel szemben viszont gonosz kígyók, mert ők kitálalnak.

Mikor láttatok utoljára napfényt? Mert az biztos, hogy a fejetek jó mélyen van a seggetekben.


Amúgy nyugi, én sem vagyok sokkal jobb emberileg; csak abban az esetben köpnék, ha a pasi is jó barátom, de ha csak valami random kuki az illető, akkor így járt. Viszont ha közeli, bizalmas barátnőm csalná meg a párját, akkor tökmindegy lenne, hogy ki a pasi, nem mondanám el neki.

2016. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Van egy jó példám.A haverok a kocsmában találkoznak a munka után.Nem arról fognak beszélni hogy az ő asszonykája így meg úgy...Nem.Kikérik a sörüket és a fociról a munkáról vagy a hétvégéről fognak beszélni.Míg a nők pletykálni fognak.Hogy a szomszéd Rozi most a haját levágta.Meg a Zsuzsi megcsallja az urát... Stb.

Remélem érthető.Amíg a férfi a beszélgetésben az információra kíváncsi addig a nőknek nem az a fontos hogy mit,hanem hogy mennyit beszélnek mert nekik ez érzelmet jelent ezzel fejezik ki az érdeklődésüket.Ezért mondja sok férfi ha nővel beszélget hogy térjen a tárgyra a lényegre....A nők könnyebben kilocsognak dolgokat.Meg szeretnek másokkal foglalkozni főleg a kapcsolatokban...


Tisztelet annak az elenyésző kivételnek.

2016. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

17:10 A rugdosás és a megcsalás között az a különbség, hogy az egyikre talán lehet okod, a másikra viszont nem. A szex nem létszükséglet, semmi sem jogosít fel arra, hogy rosszat tegyél miatta. Ha annyira akarod és nem kapod meg, akkor szakíts és azzal csinálhatod akivel akarod. Ne játszuk már el itt a hattyú halálát, hogy szegény megcsalónak biztos nyomós oka volt. És szerintem te sem az okokon filozofálgatnál ha a kórházban feküdnél leszakadt szervekkel a rugdosásom után. xD

Amúgy gondolom akkor téged sem zavarna, ha az assszonykád 4 négerrel tömetné magát amíg te üzleti úton vagy.... Ha te szeretsz hülye tudatlanságban élni, az a te bajod, de nem mindenki ilyen. Nincs annál megalázóbb dolog mint amikor kimaradsz valamiből, amit mindenki más tud és a hátad mögött röhögnek vagy sajnálnak.

2016. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azoknak, akik dicsőítik a férfi nemet, mert tartják a szájukat:

A barátnőd, akivel a közös jövődet tervezgeted, a hátad mögött heti rendszerességgel dug nem 1, hanem 2 fekete hosszúfarkú afrikaival. Tudom, hogy nagyon könnyű külső szemlélőként nézni a kérdező által felvázol példákra, de most próbáljatok meg úgy véleményt mondani, hogy ti vagytok azok, akiket átb...sznak. Szóval. Ha a fentebb felvázolt helyzetben ti lennétek az átcseszett barom, akkor hogy vélekednétek arról, ha nem mondaná el a megcsalást a párotok barátnője? Úgy, hogy a nők között felsőbbrendű, szent kötelék van, vagy úgy, hogy a nők boszorkányok, akik csak azért élnek, hogy együttes erővel kihasználják és tönkretegyék szegény férfiakat? Csak őszintén...


Viszont őszintén szólva soha nem hallottam még olyanról, hogy egy nő szólt volna a megcsalt pasinak a megcsalásról, ha a pasi nem szintén egy közeli barát.

2016. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!