Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelt kérdés

4 éve van barátnőm. Hűséges vagyok hozzá. Viszont van egy lány, kb. 2 éve ismerem a suli által. Összebarátkoztunk. Mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy bejövünk egymásnak és ha szinlglik lennénk szinte azonnal egymás karjaiban kötnénk ki. Erről már nagyon sokszor beszélgettem vele. Tudja, hogy szexuálisan és értelmileg is vonz. Flörtök vannak, de ennél semmi több. Nehéz megállni, hogy nem flörtöljek, illetve abban még semmi sincs.


Na de! A minap taliztunk. Kettesben. Beszélgettünk. Volt valami nagyon erős a levegőben. Hozzáértem. Ő is megérintett. Az ingemet kezdte el simogatni, hogy milyen jó a tapintása. Végig simogatta fentről a hasamig. Megfogtam a derekát. Néztünk egymásra. Aztán magához ölelt. Én is őt. Jól esett. Csak simogatott. A hátamat, nyakamat és a hajamat babrálta. Én is megsimogattam a derekát, hátát. Igazából ennyi történt. Mert aztán elengedettt és mondta, hogy most mennie kell.


Van egy kis lelkiismeret furdalásom, de amúgy meg jól esett, nagyon jól. Azóta is eszembe jut, megborzadok, persze jó értelemben.



Ez elnézhető, hisz nem történt semmi, ugye? Egy ölelés semmi.


22F


2016. márc. 27. 15:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Igen én ilyen téren makulátlan vagyok, na ehhez mit szólsz?

Nem csalnám meg a barátomat, nem is fordult meg a fejemben soha!!!

Én hozzá vonzódom, nem máshoz, és előbb szakítanék vele, mint hogy máshoz reszelgessen a fenekemet!

Látom már nagyon lekicsinyíted a témát, mert érzed, hogy kellemetlen.

Nagyon sajnálom a barátnődet, hogy ilyen pasival van együtt, aki éppen csak képes uralkodni magán (még)...

/18-as voltam/

2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne próbáld meg lehúzni az összes pasit a te szintedre, hogy enyhítsd vele a bűntudatodat!
2016. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

# 21 Tök mindegy. Nem vagy szent, ne játszd az agyadat.

Na nem ilyesmit, csinálsz mást, ami lehet nagyobb taplóság.

2016. márc. 28. 20:29
 24/31 A kérdező kommentje:
*HA
2016. márc. 28. 20:30
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Hiába akarsz engem furkálni, nem fog enyhülni a lelkifurdalásod. :)

Nem hiszem, hogy egy kapcsolatban létezik nagyobb taplóság, mint felszarvazni a másikat.

2016. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
# 25 A rossz, mindenhol rossz, nem csak kapcsolatban, te okostojás. :)
2016. márc. 28. 20:47
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hallod te okostojás, inkább állj oda a barátnőd elé, hogy: Szia szívem, képzeld meg akartam húzni egy csajt, de azért téged szeretlek!

Hát komolyan mondom nagyon szánalmas. :D

2016. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kérdező, hogy te igazolást vársz tőlünk, hogy milyen ügyes vagy, mert nem húztad meg. Azonban ez nem így működik és nekünk meg még mellé totál mindegy is, hogy megcsalod a csajod vagy sem. Engem az érdekel, minek vagy még vele? Miért nem vagy 22 évesen azzal, aki jobban vonz, mint a csajod?

Az, hogy MÉG nem csaltad meg, nem mentesít semmi alól. Nekem már ez is bűn lenne, mert köztetek valami érzelmi kötelék kezd alakulni és ez a legfájóbb.

Szóval, szerintem lépj ki a kapcsolatból, hagyd a lányt olyan pasit találni, aki őt akarja simogatni, ez így fair.

Nem tudunk neked igazat adni, mert nincs igazad.

Arra pedig nem válaszoltál, hogy mi lenne fordított esetben?

Mondjuk ha te az ölelgetős csaj pasija lennél?

2016. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nos, ez azért valljuk be nem egy szimpla ölelés volt,ha nem kellett volna mennie meddig mentek el? Azért na...

Most azt várod hogy azt írjam ez tényleg semmi volt,nem fogom ezt írni... Inkább mérlegelj,mennyire szereted a barátnőd? Megérné azt a 4 évet kidobni? Őt mennyire törnéd össze?

De inkább állj elé és mutasd meg neki amit nekünk írtál,és ha nem fog sírni mint egy sz#ros gyerek akkor mehetsz a másik lányhoz. Próbáld ki,légy f#sz# gyerek.

2016. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy bejövünk egymásnak és ha szinlglik lennénk szinte azonnal egymás karjaiban kötnénk ki. Erről már nagyon sokszor beszélgettem vele."


Nálam már ez válóok lenne. Szerinted a párodnak mennyire megalázó, ha egy harmadiknak ilyesmit mondasz?

Aztán meg csodálkozol, hogy a csaj húzza az agyadat. Szerintem nem ez volt az utolsó tapizós eset, a kérdés csak az, hogy meddig állsz ellen. A csajt marhára nem érdekli, hogy kapcsolatban vagy, bár szerintem ez a kapcsolat már a végét járja. Ha nem így lenne, esélye sem lenne másnak.


Még fiatal vagy, valószínűleg nem a mostani barátnőddel fogod leélni az életedet. A mostani eset is bizonyítja, hogy ennek előbb utóbb sajnos vége.

2016. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!