Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelt kérdés

4 éve van barátnőm. Hűséges vagyok hozzá. Viszont van egy lány, kb. 2 éve ismerem a suli által. Összebarátkoztunk. Mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy bejövünk egymásnak és ha szinlglik lennénk szinte azonnal egymás karjaiban kötnénk ki. Erről már nagyon sokszor beszélgettem vele. Tudja, hogy szexuálisan és értelmileg is vonz. Flörtök vannak, de ennél semmi több. Nehéz megállni, hogy nem flörtöljek, illetve abban még semmi sincs.


Na de! A minap taliztunk. Kettesben. Beszélgettünk. Volt valami nagyon erős a levegőben. Hozzáértem. Ő is megérintett. Az ingemet kezdte el simogatni, hogy milyen jó a tapintása. Végig simogatta fentről a hasamig. Megfogtam a derekát. Néztünk egymásra. Aztán magához ölelt. Én is őt. Jól esett. Csak simogatott. A hátamat, nyakamat és a hajamat babrálta. Én is megsimogattam a derekát, hátát. Igazából ennyi történt. Mert aztán elengedettt és mondta, hogy most mennie kell.


Van egy kis lelkiismeret furdalásom, de amúgy meg jól esett, nagyon jól. Azóta is eszembe jut, megborzadok, persze jó értelemben.



Ez elnézhető, hisz nem történt semmi, ugye? Egy ölelés semmi.


22F


2016. márc. 27. 15:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Pont így indult az összes megcsalás a részemről, "barátok vagyunk" "simogatjuk egymást" es hopsz már az ágyamban van. Csak azért ennyire vonzó ez a helyzet mert "titkos" es "tiltott". Hidd el, nem éri meg.. Persze ezt pont én mondom aki siman megdönteni a lanyt.. na m1 :))
2016. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 VirágésBence ***** válasza:
100%
Miért vagy a barátnőddel? Oké, ez tényleg nem nagy dolog, nem minősül megcsalásnak, de ha már érzelmileg és szexuálisan ilyen erős vonzalmat érzel valaki iránt akkor már valami nem oké abban a kapcsolatban, nem? Hosszútávon úgyse működne, titkolózhatsz előtte, de szerintem felesleges.
2016. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarnád megcsalni, akkor szándékosan távol tartanád ezt a lányt magadtól, hogy még véletlenül se essél kísértésbe.

De te ehelyett folyton a tűzzel játszol és még élvezed is, hogy tiltott gyümölcs és közben a barátnődet leminősíted egy eszközzé, ami miatt "sajnos" nem lehet és így tovább húzhatod az izgalmas flörtöket.

Szerintem ebben az esetben 2 normális lehetőséged van:

1. soha többé nem is találkozol azzal a lánnyal, pláne nem beszélgetsz, nem tapizod, meg szagolgatod meg szemezel vele...

2. szépen szakítasz a barátnőddel és ráveted magad erre a ribire, aztán lesz ami lesz

2016. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták, a megcsalás nehogy azt hidd, hogy a dugással kezdődik.

Ha a te csajod simulna rá egy másik pasira, és olvadozna rajta, te mit szólnál?

Ezek szerint már jobban vonzódsz ahhoz a nőstényhez, mint a barátnődhöz. Eléggé halottnak tűnik már ez a kapcsolat, nem gondolod?

2016. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
# 13 Igazad van. Volt amúgy, hogy inkább kerültem. De nem r!b!.!!! Viszont ha már így bujkálni kell se norm, meg tartóztatni magamat. Érzem én a dolog súlyát....
2016. márc. 27. 20:36
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott a barátnődet, és legyél vele.

Amúgy ha az én barátom tenne ilyet, nos.. inkább hagyjuk.. örülhetne, ha csak simán kidobnám, de szerintem fel is pofoznám előtte jó alaposan. Soha az életben nem nézném el, mert én veled ellentétben 110%osan hűséges vagyok, és mélységesen felháborítana, ha a barátom mindezek ellenére is ilyet tenne.

2016. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Igen ez semmiség lenne,de úgy látom neked azért csak jelentett valamit.Nem szabad csak azért maradni valakivel mert már x éve együtt vagytok később bánni fogod és már nem is lesz az igazi,ha jön valaki akihez nagyon vonzódsz.
2016. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van, végül is nem ribi, tudja, hogy van barátnőd, de azért hozzád dörgölőzik, mert viszket a pi-csája, és ott helyben megdugatná magát veled.

Te meg egy kétszínű görény vagy! 23L

2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
# 18 Megszólalt makulátlan kisasszony...Hagyjuk már! Mindenki 8, kivéve aki 1 híján 9.
2016. márc. 28. 18:11
 20/31 A kérdező kommentje:
Értem én a problémát, nem kell attól aggódni, hogy nem értem. Viszont. legtöbb pasi lefeküdt volna vele, kár tagadni, hogy "jaj, én soha bla bla", mert ez nem igaz. Persze könnyebb hazudozni, de akik ebbe a helyzetbe lettek volna, azok 95% fix, hogy lefekszik vele. Én az 5%-ba tartozom, mégis én vagyok a rossz. Chhh!
2016. márc. 28. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!