Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető? Ti elnéznétek?

Figyelt kérdés

4 éve van barátnőm. Hűséges vagyok hozzá. Viszont van egy lány, kb. 2 éve ismerem a suli által. Összebarátkoztunk. Mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy bejövünk egymásnak és ha szinlglik lennénk szinte azonnal egymás karjaiban kötnénk ki. Erről már nagyon sokszor beszélgettem vele. Tudja, hogy szexuálisan és értelmileg is vonz. Flörtök vannak, de ennél semmi több. Nehéz megállni, hogy nem flörtöljek, illetve abban még semmi sincs.


Na de! A minap taliztunk. Kettesben. Beszélgettünk. Volt valami nagyon erős a levegőben. Hozzáértem. Ő is megérintett. Az ingemet kezdte el simogatni, hogy milyen jó a tapintása. Végig simogatta fentről a hasamig. Megfogtam a derekát. Néztünk egymásra. Aztán magához ölelt. Én is őt. Jól esett. Csak simogatott. A hátamat, nyakamat és a hajamat babrálta. Én is megsimogattam a derekát, hátát. Igazából ennyi történt. Mert aztán elengedettt és mondta, hogy most mennie kell.


Van egy kis lelkiismeret furdalásom, de amúgy meg jól esett, nagyon jól. Azóta is eszembe jut, megborzadok, persze jó értelemben.



Ez elnézhető, hisz nem történt semmi, ugye? Egy ölelés semmi.


22F


2016. márc. 27. 15:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért a barátnődnek ne számolj be róla(ha mégis megtennéd, hát ne ilyen érzékletesen, mert sztem az ilyesmitől lesz nedves a bugyi).

Sztem amúgy nem történt semmi, de a csajod helyében jobban aggódnék az eljövendő idők miatt ezek után.

2016. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Érdekel szexuálisan is, meg emberileg is. Akkor ez, hogy lenne már semmi? Konkrétan majdnem egy előjátékot lenyomtatok.

Dehogy nézném el, repülnél amint tudomást szereznék róla!

Fordított esetben mi lenne a véleményed? Ha a barátnőd ölelgetne, simogatna, flörtölne egy olyan pasival, aki bejön neki?

2016. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem megcsalás, de gondolj bele, ha a barátnőd azzal állítana haza, hogy van egy tök helyes srác, akivel össze jönne, ha te nem lennél neki. És elmesélné, hogy simogatták egymást, diszkréten, de azért csak simogatták és egymás szemébe is néztek, amibe azóta is beleborzong. Ne tedd ezt, mert nem lesz jó vége :)
2016. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézném el. Már ott átléptél egy határt, hogy megmondtad neki, hogy vonzódsz hozzá és ilyenekről beszélgettek. Rohadtul gerinctelen, inkább a kapcsolatodba fektetnéd be ezt az energiát, vagy akkor ha nem becsülöd ennyire a barátnődet, akkor szakíts vele.
2016. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem lelkirizsát kértem... Mint írtam, van is lekiismeret furdalásom. Majd ha megcsalom, jöhet a lelkifröccs. De eddig semmi sem történt.
2016. márc. 27. 15:39
 6/31 A kérdező kommentje:
Jah és nem is fog. Nem célom megcsalni, csak na... Két tűz között nem olyan f@$z@.
2016. márc. 27. 15:41
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Koma, te lekúrod a csajt, én meg lekúrom a nődet.

Utána kezdhettek tiszta lappal.

Így fair.

2016. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy másik nővel randi, tapizás már megcsalás.

Nem ott kezdődik hogy dugtok.


Sőt ne lepődj még ha a csajod is így gondolja.


Dönts, hogy melyiket akarod, a másikat még építsd le.

Egyből nem leszel két tűz között.

2016. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"Két tűz között nem olyan f@$z@."

Most sajnáljunk vagy mi? :D

Senki nem kényszerített rá, hogy belemenj ebbe a szituba, magadnak köszönheted. Elhiszem, hogy nem könnyű, de eleve nem kellett volna idáig eljutnod. Arra meg már igazán válaszolhatnál, hisz már többen is kérdeztük, hogy neked ez fordított esetben hogy esne. Akkor is semmiségnek gondolnád, ha a barátnődről lenne szó? Elnéznéd ahogy csillogó szemekkel ölelkezik egy neki tetsző pasival, és mindezt úgy, hogy tudod, csak te állsz annak az útjába, hogy összejöjjenek és dugjanak egy jót?

2016. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnalak. Ha semmi nem tortent akkor miert nem mondod el a baratnodnek? A megcsalas nem ott kezdodik, hogy az ajkak, meg a nemi szervek erintkeznek. Ha te a segget markolasznad o meg a nyakadat csokolna az nem lenne megcsalas mert punci farok meg ajak nem erintkezett? Mondd csak el a baratnodnek,hiszen nem is tortent semmi... :"D.
2016. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!