Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ki a hibás ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a hibás ebben a megcsalásban?

Figyelt kérdés
A férfi 40éves van felesége, lánya, a nő akivel megcsalja a nejét 23 éves, tud mindent. A lánynak is nemet kéna mondania, vagy csak a férj hibája?
2016. márc. 9. 11:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

"Nő akkor meg kb 50-50%."


Nem, lehet nemet is mondani. Nem kötelező belemenni egy kapcsolatba.

A lánykának olyan az értékrendje, amilyen, rátartozik.

Én egyedül a férjemet hibáztatnám, ha ilyent tenne. Ugyanis belement.


Most ha kezdeményez nekem valaki, és elfogadom, akkor csak félig lennék hibás? Nem hinném. A dolgok történnek körülöttünk, tőlünk függetlenül, az emberek ilyenek-olyanok. Viszont a döntés egyedül a mienk, mire mondunk igent vagy nemet. A férjed igent mondott. Ezért ő felel egyedül.

2016. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg fiatal, értelmes, helyes, okos, egyedülálló húszas fiú rohangál az utcán, de a 23 éves kis pi-nának a 40 éves családos vén fa.szi kell.

Gratulálok, kislányom. Igen, a férfi a leghibásabb hibás, neki kellett volna tisztességesen kilépni a meglévő kapcsolatából, de HA már tudott az egészről a kis fruska, akkor nemet kellett volna mondania, átengednie egy másik szeretőnek, aki felőle vagy igent mond, vagy nemet.

2016. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

A motiváció a lényeg, főleg a Nő részéről!!!!!

Ha a Nő teszi veszi magát a férfi előtt, de nem kezdeményez, akkor a pasi fejében születik meg a gondolat. De vannak olyan Nők akik, ha kinéznek maguknak egy pasit, addig nem hagyják nyugton amíg célt nem érnek, igazi szarkeverők. Mondjuk ezek 1-2 alkalmasak szoktak lenni, ha ez egy tartós szeretői viszony, akkor egyértelműen a hapsi a felelős!!!

38F

2016. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"addig nem hagyják nyugton amíg célt nem érnek, igazi szarkeverők."


Értjük, akkor te a megcsalásaidat másokra hárítód magadról. Azt a szart lehet csak keverni, amit hagynak. Úgy látszik, téged lehet.

2016. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tudnék Neked mesélni a praktikákról, olyan helyen dolgoztam ahol 200 Nő mellett 10 pasi volt. Mindig tudták az éppen aktuális telefonszámomat.
2016. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát inkább a férfi a nagyobb tapló, mivel neki van kötelessége, és elszámolni valója is van a családja felé.

Egy 23 éves lány még élvezi az életet, szexel, stb. Ő nem köteles senki felé sem elszámolnia, ha egyedül van, és egy felnőtt nő.

Mondjuk itt leginkább az a hangsúlyos, hogy a férfi futott a fiatal punci után, vagy a lányka kínálta magát ezüst tálcán. Mondjuk, ha már megcsalta a nejét, ugyan mindegy.

Amúgy én is voltam hasonló szituban, bár utánam a nős férfi rohangált, mint valami pincsikutya, igaz, gyerek nem volt. De én finoman közöltem vele, hogy jóban lehetünk, viszont szexet, meg egyéb szórakozgatásokat tőlem ne várjon. Keressen mást.

2016. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Voltam megcsalt nő, és ennek alapján írom...


Arra, akivel a férjem csalt, nem haragudtam, inkább sajnáltam, hogy nem egy teljes értékű kapcsolatban van, hanem beéri egy ilyen "félmegoldással", mert a férjem foggal-körömmel ragaszkodott a házassághoz, még akkor is, mikor én már nem.

Magamat is hibásnak tartom abban, hogy idáig fajultak a dolgok. Én is elhanyagoltam a kapcsolatot, pontosabban, amikor a férjem hanyagolta, nem tettem ellene semmit. Belekényelmesedtem ebbe a helyzetbe, csoda lett volna, ha valamelyikünk nem lép félre.

És persze a férj a hibás leginkább, mert ha azt az energiát, amit a külső kapcsolatba fektet, a házasságára fordítaná, a házassága nem olyan lenne, amilyen.


Amúgy meg tökmindegy, ki a hibás, van egy helyzet, minden érintettnek el kell gondolkodnia, hogyan tovább.

2016. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A férj hibásabb, mert neki kellene felelősséggel tartoznia a saját családjáért, a lánynak nem. Attól függetlenül a lány sem erkölcsös, ha tudta, mi a pálya, és mégis leállt a fazonnal.
2016. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egy 23 éves nő, miért megy bele egy ilyen szeretői kapcsolatba? Sosem értettem. Nem talál magának egyedülálló pasit?


Na de a kérdésre koncentrálok:


Ha erkölcsösebb lenne a lány, nemet mondott volna, nem megy bele ilyen kapcsolatba.

De Ha nemet mond, a férfi keresett volna egy másik nőt, Ha megakarja csalni a feleségét...

Ha az a cél, a pasi talál más.

Én a pasit hibáztatnám főként, mert ugye neki van családja, neki van kötelezettsége.

Ha az én férjemről lenne szó, biztos őt vonnám felelősségre, mivel hozzá van közöm, és fordítva, a csajról meg azt gondolnám hirtelen, hogy kis ribi, de ennyi. Innestől kezdve én kidobnám a férjemet, mehetne a nöcskéjéhez. Egye meg amit főzött.

Nem fogadnék el semmi mentséget tőle.

2016. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hogy miért megy bele?

Pénz? karrier? Jól fizető állás? Ismeretség? Humán tőke?

Aki tudatosan csinálja, annak mindig meg van az oka!!!!

38F

2016. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!