Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire vagyok hibás abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hibás abban, hogy félre lépett velem egy friss házas lány? Mondjam meg a férjnek?

Figyelt kérdés
Nem dicsekvésből vagy nagyképűségből mondom, de sikerem van a nők körében. Nagyon vonzódnak hozzám a nők, jó szöveg, határozottság, helyes külső, ami miatt talán beindítom a kémiát náluk. Van egy kolléganőm, aki 2 hete házasodott, de mindig húzott engem, megvolt a kémia köztünk, ezért egyszer kérte hogy aludjak nála, mert a férje 3 napra külföldre ment én nem akartam először mert férjes nő, de nagyon bejön csinos nő, ezért elmentem vele, de persze az ott alvásból fergeteges szeretkezés, szex volt. Úgy gondolom, hogy ő akarta az egészet, ezért nem tudom mennyire vagyok hibás, ő felelőssége. Mit csináljak?
2015. máj. 25. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
semennyire, ő ezt már régóta tervezte
2015. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem te, akkor lett volna más. Sőt, valószínűleg lesz is. Még csak azt sem lehet mondani, hogy hirtelen felindulásból elkövetett dolog volt. 2 hete házas, és már meginvitált téged éjszakára? Hm.. nem tudom, férfiaknál hogy van ez, de te a férj helyében szeretnéd tudni, vagy sem? Kit hibáztatnál?
2015. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem vagy Gyáva gerinctelen fa.sz akkor szolsz a férjének,milyen jo kislányt vett el...

Báár valoszinü nyuszi vagy!

2015. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanannyira hibás vagy te is, mint a másik fél. Tudtad, hogy férjnél van és tudtad, hogy szex lesz belőle. A másik fél max annyiban lehet méginkább vétkes, hogy ugye ő nem szabad. Miért akarod elmondani a férjnek? Ezt nekik kéne tisztázni.
2015. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne mondd el, semmivel nem tartozol a férjének, ez az ő dolguk
2015. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4 azért mert úgy érzem hogy a lelkiismeretem így lehet tiszta
2015. máj. 25. 19:20
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Mindketten benne vagytok. Ő rögtön hűtlen lett, te meg asszisztáltál hozzá.


Mindketten rongy g*cik vagytok ha ez megnyugtat.

2015. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

A lelkiismereted már nem lesz tiszta. Tudtad, hogy férje van és mégis megtetted! Az mindegy, hogy ő megtette volna-e mással vagy nem. Az nem a te ügyed. De így, ebben az esetben te is ugyanúgy hibás vagy, mint ő!


Ha meg ennyire bejön minden csaj, akkor vajon neked miért kellett annyira? Akárkit, akárhol megkaphatsz, miért egy házast kellett ágyba vinni? Lehet, hogy helyes vagy, de téged is farkad irányít. Már most sajnálom a feleségedet, ha lesz!

2015. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Ha meg ennyire bejön minden csaj, akkor vajon neked miért kellett annyira? Akárkit, akárhol megkaphatsz, miért egy házast kellett ágyba vinni? Lehet, hogy helyes vagy, de téged is farkad irányít. Már most sajnálom a feleségedet, ha lesz!"


Pontosan ezért nem akarom lekötni magam, mert helyes vagyok és minek egynek oda adni magam, ha soknak kellek

2015. máj. 25. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Értem. De választhatnál olyanokat is, akik nincsenek kapcsolatban.


Kár, hogy lemaradsz a szerelemről! Jobb érzés, ha kötődsz valakihez.

2015. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!