Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire vagyok hibás abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hibás abban, hogy félre lépett velem egy friss házas lány? Mondjam meg a férjnek?

Figyelt kérdés
Nem dicsekvésből vagy nagyképűségből mondom, de sikerem van a nők körében. Nagyon vonzódnak hozzám a nők, jó szöveg, határozottság, helyes külső, ami miatt talán beindítom a kémiát náluk. Van egy kolléganőm, aki 2 hete házasodott, de mindig húzott engem, megvolt a kémia köztünk, ezért egyszer kérte hogy aludjak nála, mert a férje 3 napra külföldre ment én nem akartam először mert férjes nő, de nagyon bejön csinos nő, ezért elmentem vele, de persze az ott alvásból fergeteges szeretkezés, szex volt. Úgy gondolom, hogy ő akarta az egészet, ezért nem tudom mennyire vagyok hibás, ő felelőssége. Mit csináljak?
2015. máj. 25. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudtál róla, nem? Akkor a te hibád is.
2015. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2/3-ad rész a nő hibája, 1/3-ad rész a te hibád. A férjnek semmiképp ne mondjátok meg, ha igazi férfi mindkettőtöket agyonver.
2015. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindig két ember felelőssége. Az övé az, hogy nem szereti a férjét, de gondolom valami miatt mégis marad, és jobb a sz@rt görgetni tovább, ha nem te akkor jött volna más előbb utóbb. És még fog is jönni valószínűleg.

,,Ő akarta az egészet" - kikötözött és kényszerített? Ha nem akkor te is benne voltál ugyan úgy. Annak a bizonyos gerincnek kicsit ferdén kell állnia, hogy valaki lefeküdjön egy férjes nővel, akármilyen is a kémia. Ha ebben nem látod a saját részed, akkor meg már nem kicsit ferde a dolog.

2015. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tipikus gerinctelen alak. mennyire vagy hibás? maximálisan, tudtad, hogy a csaj régóta nyomul rád, tudtad, hogy a férje nincs otthon, és ugyanmár áthiv magához ott aludni, nyilvánvaló, hogy szexért hivott és te tudtad nagyon jól, bűntárs vagy, a te felelőséged is.

Azt írtad minek megálapodni egynél mikor több is lehet, ne félj majd el jár az idő feletted, akkor már nem fogsz kelleni senkinek se szerető feleség, se szerető gyerekek csak a nagy dugások emléke. mi a nehezebb sok nőt megdugni, vagy egyhez hűségesnek maradni? na ugye, hogy gyáva alak vagy?

2015. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!