Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyiben hibás a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben hibás a nő?

Figyelt kérdés

A nő és a férfi egy baráti társaságba tartozik, régebben együtt voltak, de évekkel ezelőtt vége lett a kapcsolatuknak. Körülbelül egy éve összekavarodtak, azóta párszor együtt voltak. Közben a nő megismerte a férfi barátnőjét, akit nagyon szimpatikusnak talált és elkezdte kerülni a férfit.


Pár héttel ezelőtt újra találkoztak, ahol nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása után a férfi próbálkozott, de nem történt igaziból semmi. Ezután a nő írt egy SMS-t, hogy hagyják ezt abba, mert ez neki így nem jó, mert tud teljesen közömbösen tekinteni a férfire.


Viszont az SMS-t a barátnő olvasta el.


Én vagyok a nő és most teljes lelkiismeret furdalásom van, hogy így bekavartam egy kapcsolatba.


2015. máj. 19. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem történt semmi, nem is akarod, hogy legyen, akkor miért van lelkiismeret furdalásod? Nem te másztál rá, ő próbálkozott be. Főjön emiatt az ő feje, hogy hogy magyarázza meg a barátnőjének.


Ha lett volna valami úgy, hogy tudod barátnője van, na az már egy másik szituáció.

2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért olvasgatod el a leveleit? Képtelen vagy tiszteletben tartani a magánszféráját?
2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem a te hibád, ő próbálkozott be annak ellenére, hogy volt barátnője

lehet hogy jobb is hogy megtudta, a barátja simán megcsalná

emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, a barátnő miatt te nemet mondtál

2015. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2. félreértetted a kérdést, nem én vagyok a barátnő.


Tiszteletben tartom más magánszféráját, és ezt feltételezem mindenkiről. Ha felmerült volna bennem, hogy az SMS-t olvassa a barátnője, sose küldtem volna el.

2015. máj. 19. 10:18
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a barátnő miatt mondtam nemet, ő is benne volt, de nem az volt az elsődleges szempont. Hanem az, hogy én nem tudok kijönni úgy ebből az egészből, hogy ne szenvedjek miatta.
2015. máj. 19. 10:19
 6/18 anonim ***** válasza:

Tehát egy éve dugogat a barátnője mellett alkalomadtán, vagy mit jelent az "összekavarodtak"?


Igen, ugyanannyira hibás vagy, nyilván nem erőszakolt meg újra és újra

2015. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Háromszor dugott meg, mialatt én igazi naiv pi..csaként elhittem, mert el akartam hinni, hogy nagyon szar a kapcsolatuk. Majd megismertem a csajszit és nem volt semmi utána, sokáig nem is találkoztunk, majd részegen rám hajtott.
2015. máj. 19. 11:12
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
3 vagy 13 mindegy. Barátnő mellett kezelgetett. Ebből már nem jössz ki jól. Ugyanannyira hibás vagy, mint a srác. Amikor ez kiderül mondhatsz majd akármit, magyarázhatod a dolgot. A csaj el fog hordani mindenféle lotyónak (jogosan) és ha tényleg normális a csaj, ahogy írod. Akkor téged fog elítélni gondolkozás nélkül mindenki
2015. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Interferencia ***** válasza:
Ugyanannyira vagytok hibásak .
2015. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy hibás vagyok, csak nem hinném, hogy jobban - vagy kizárólagosan -, mint a férfi. Jó én írtam az SMS-t amivel lebukott, de semmi ilyen szándékom nem volt. Én egyszerűen ki akartam szállni ebből az egészből.
2015. máj. 19. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!